Elan Chalon 63 vs 64 Bcm Gravelines Dunkerque

Nome oficial do Bcm Gravelines Dunkerque: BCM Gravelines-Dunkerque.

W ostatnich 8 bezpośrednich meczach 8 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
63
:
64
V
HT 38-39
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
162.13ostatnie 8 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Elan Chalon
20%2Z 0R 8P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Bcm Gravelines Dunkerque
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
8
Wygrane Elan Chalon
3
Remisy
0
Wygrane Bcm Gravelines Dunkerque
5
Średnia punktów
162.1

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
75%
25%
160.5
50%
50%
170.5
25%
75%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
37.5%
62.5%
85.5
12.5%
87.5%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Elan Chalon
Procent
-14.5
12.5%
-10.5
25%
-7.5
25%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Elan Chalon
Procent
-14.5
12.5%
-10.5
12.5%
-7.5
12.5%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Elan Chalon
Procent
-14.5
3.1%
-10.5
6.3%
-7.5
18.8%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
8
Wygrane Elan Chalon
3
Remisy
0
Wygrane Bcm Gravelines Dunkerque
5
Średnia punktów
162.1

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
75%
25%
160.5
50%
50%
170.5
25%
75%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
37.5%
62.5%
85.5
12.5%
87.5%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Elan Chalon
Procent
-14.5
12.5%
-10.5
25%
-7.5
25%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Elan Chalon
Procent
-14.5
12.5%
-10.5
12.5%
-7.5
12.5%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Elan Chalon
Procent
-14.5
3.1%
-10.5
6.3%
-7.5
18.8%

Elan Chalon — ostatnie 5 meczów

France Pro A|sob 12/10/19 15:00
Zakończone
France Pro A|sob 05/10/19 15:00
Zakończone
Le Mans Basket
Herb Le Mans Basket
88
:
80
Przerwa: 55-45
Herb Elan Chalon
Elan Chalon
France Pro A|sob 28/09/19 15:00
Zakończone
Elan Chalon
Herb Elan Chalon
56
:
80
Przerwa: 28-42
Herb Monaco Basket
Monaco Basket
France Pro A|sob 21/09/19 15:00
Zakończone
Elan Chalon
Herb Elan Chalon
75
:
73
Przerwa: 39-39
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
France Pro A|sob 18/05/19 15:00
Zakończone
Le Mans Basket
Herb Le Mans Basket
88
:
74
Przerwa: 39-35
Herb Elan Chalon
Elan Chalon
Strona 1 z 2

Bcm Gravelines Dunkerque — ostatnie 5 meczów

France Pro A|pt 11/10/19 15:00
Zakończone
France Pro A|pt 04/10/19 15:00
Zakończone
France Pro A|ndz 29/09/19 11:00
Zakończone
France Pro A|sob 21/09/19 13:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Elan Chalon vs Bcm Gravelines Dunkerque — historia H2H

France Pro A|pon 04/02/19 17:45
Zakończone
France Pro A|sob 08/12/18 17:00
Zakończone
France Pro A|pon 12/03/18 16:45
Zakończone
France Pro A|sob 21/10/17 16:00
Zakończone
France Pro A|wt 09/05/17 15:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Elan Chalon a Bcm Gravelines Dunkerque?

Historia spotkań Elan Chalon x Bcm Gravelines Dunkerque: 8 spotkań — {home} 3W, 0R, {away} 5W (ostatnie 8 meczów). 1297 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 04/02/2019 às 15:45.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Elan Chalon
3
Remisy
0
Zwycięstwa Bcm Gravelines Dunkerque
5
Gole w historii
1297

Najwyższe zwycięstwa

  • Elan Chalon: Elan Chalon 91 x 66 Bcm Gravelines Dunkerque
  • Bcm Gravelines Dunkerque: Elan Chalon 55 x 78 Bcm Gravelines Dunkerque

Ostatnie spotkania

  1. Elan Chalon 91 x 66 Bcm Gravelines Dunkerque
  2. Elan Chalon 100 x 102 Bcm Gravelines Dunkerque
  3. Elan Chalon 86 x 81 Bcm Gravelines Dunkerque
  4. Elan Chalon 74 x 75 Bcm Gravelines Dunkerque
  5. Elan Chalon 89 x 76 Bcm Gravelines Dunkerque
  6. Elan Chalon 85 x 88 Bcm Gravelines Dunkerque
  7. Elan Chalon 71 x 80 Bcm Gravelines Dunkerque
  8. Elan Chalon 55 x 78 Bcm Gravelines Dunkerque

Elan Chalon x Bcm Gravelines Dunkerque — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Élan Chalon a BCM Gravelines-Dunkerque. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Élan Chalon wygrała 7, a BCM Gravelines-Dunkerque 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Élan Chalon ma 80% zwycięstw i średnio 92.3 punktów. Na wyjeździe BCM Gravelines-Dunkerque ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 155.2 na mecz. Analizuj linie sum.