Energy Invest Rustavi 74 vs 103 Burji Telavi

Nome oficial do Energy Invest Rustavi: BC Rustavi 1991.

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
74
:
103
V
HT 41-52
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
173.67ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Energy Invest Rustavi
80%8Z 0R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Burji Telavi
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Energy Invest Rustavi
3
Remisy
0
Wygrane Burji Telavi
0
Średnia punktów
173.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
66.7%
33.3%
170.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
66.7%
33.3%
85.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Energy Invest Rustavi
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
66.7%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Energy Invest Rustavi
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Energy Invest Rustavi
Procent
-14.5
8.3%
-10.5
16.7%
-7.5
33.3%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Energy Invest Rustavi
3
Remisy
0
Wygrane Burji Telavi
0
Średnia punktów
173.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
66.7%
33.3%
170.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
66.7%
33.3%
85.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Energy Invest Rustavi
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
66.7%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Energy Invest Rustavi
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Energy Invest Rustavi
Procent
-14.5
8.3%
-10.5
16.7%
-7.5
33.3%

Energy Invest Rustavi — ostatnie 5 meczów

A league |ndz 23/03/25 12:00
Zakończone
A league |śr 19/03/25 11:30
Zakończone
Energy Invest Rustavi
Herb Energy Invest Rustavi
106
:
77
Przerwa: 54-37
Herb Griffin
Griffin
A league |czw 13/03/25 09:00
Zakończone
BC Vera
Herb BC Vera
73
:
93
Przerwa: 36-44
Herb Energy Invest Rustavi
Energy Invest Rustavi
A league |ndz 09/03/25 09:00
Zakończone
A league |wt 04/03/25 11:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Burji Telavi — ostatnie 5 meczów

A league |ndz 23/03/25 12:00
Zakończone
BC Rustavi 1991
Herb BC Rustavi 1991
102
:
93
Przerwa: 56-51
Herb Burji Telavi
Burji Telavi
A league |śr 19/03/25 09:00
Zakończone
Sokhumi Georgia
Herb Sokhumi Georgia
115
:
109
Przerwa: 50-58
Herb Burji Telavi
Burji Telavi
A league |pt 14/03/25 08:00
Zakończone
A league |pon 10/03/25 10:00
Zakończone
Burji Telavi
Herb Burji Telavi
110
:
101
Przerwa: 45-54
Herb Griffin
Griffin
A league |wt 04/03/25 08:00
Zakończone
BC Vera
Herb BC Vera
73
:
85
Przerwa: 33-46
Herb Burji Telavi
Burji Telavi
Strona 1 z 2

Energy Invest Rustavi vs Burji Telavi — historia H2H

A league |ndz 23/03/25 12:00
Zakończone
BC Rustavi 1991
Herb BC Rustavi 1991
102
:
93
Przerwa: 56-51
Herb Burji Telavi
Burji Telavi
A league |wt 25/02/25 11:00
Zakończone
Burji Telavi
Herb Burji Telavi
80
:
94
Przerwa: 41-40
Herb BC Rustavi 1991
BC Rustavi 1991
A league |śr 08/01/25 11:30
Zakończone
BC Rustavi 1991
Herb BC Rustavi 1991
92
:
60
Przerwa: 52-27
Herb Burji Telavi
Burji Telavi

Energy Invest Rustavi

Burji Telavi

Statystyki zawodników meczu Energy Invest Rustavi x Burji Telavi

W meczu Energy Invest Rustavi x Burji Telavi Malik Tidwell był najlepszym strzelcem z dorobkiem 20 punkty. Dane zarejestrowano 13.11.2025.

Burji Telavi

Statystyki zawodników Burji Telavi w meczu Energy Invest Rustavi x Burji Telavi
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
1Isaiah WilkinsG195147/125/82/43/42
0Richard CaldwellG182028/176/92/80/04
9Archil PuluzashviliC99094/64/50/11/23
24Guja KhvedelidzeF93123/100/13/90/22
3Kaleb ThorntonG74222/111/41/72/22
10Zaza GagnidzeF84224/84/60/20/03
2Valeri SumbadzeG31011/30/01/30/02
11Tengo EnukashviliF10000/30/10/21/23
23Davit GigolashviliG00000/00/00/00/00
4Dillon IyaweG00000/00/00/00/00
8Nika BodaveliG00000/10/10/00/00
12Nika SukhitashviliG00000/00/00/00/00

BC Rustavi 1991

Statystyki zawodników BC Rustavi 1991 w meczu Energy Invest Rustavi x Burji Telavi
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
8Malik TidwellG206069/169/130/32/22
7Vakhtang QadariaC173308/138/130/01/42
22Guga PatashuriF158085/85/80/05/92
0Kevon VoylesG140006/144/82/60/02
17Luka GiorgadzeF810373/52/31/21/43
24Dominique KeyesF1813497/77/70/04/41
23Nika JaianiF63303/63/50/10/00
1Mikheil ChochuaF30001/10/01/10/01
6Davit GogoladzeG21011/21/10/10/02
12Davit LoriaF00000/20/00/20/02
51Nikoloz GogoberishviliF00000/10/00/10/00
10Revaz ChachanidzeG00000/20/00/20/01

Jaki jest bilans spotkań między Energy Invest Rustavi a Burji Telavi?

Historia spotkań Energy Invest Rustavi x Burji Telavi: 3 spotkań — {home} 3W, 0R, {away} 0W (ostatnie 3 meczów). 521 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 23/03/2025 às 09:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Energy Invest Rustavi
3
Remisy
0
Zwycięstwa Burji Telavi
0
Gole w historii
521

Najwyższe zwycięstwa

  • Energy Invest Rustavi: Energy Invest Rustavi 92 x 60 Burji Telavi

Ostatnie spotkania

  1. Energy Invest Rustavi 102 x 93 Burji Telavi
  2. Energy Invest Rustavi 94 x 80 Burji Telavi
  3. Energy Invest Rustavi 92 x 60 Burji Telavi

Energy Invest Rustavi x Burji Telavi — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między BC Rustavi 1991 a Burji Telavi. 4 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach BC Rustavi 1991 ma 7 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 890 punktów i tracąc 816. Burji Telavi ma 4 zwycięstw i 6 porażek w 10 meczach, zdobywając 864 punktów i tracąc 872.

Wydajność

BC Rustavi 1991 ma 70% zwycięstw i średnio 89 punktów na mecz. Burji Telavi ma 40% i średnio 86.4 punktów.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach BC Rustavi 1991 ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Burji Telavi ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie BC Rustavi 1991 ma 50% zwycięstw i średnio 86.7 punktów. Na wyjeździe Burji Telavi ma 40% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 174.5 na mecz. Analizuj linie sum.