Esgueiraoli 70 vs 83 Sporting Cp

Nome oficial do Esgueiraoli: Esgueira/Oli.

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
70
:
83
V
HT 42-53
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
161.00ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Esgueiraoli
10%1Z 0R 9P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Sporting Cp
90%9Z 0R 1P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Esgueiraoli
0
Remisy
0
Wygrane Sporting Cp
2
Średnia punktów
161.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
50%
50%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
100%
0%
85.5
100%
0%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Esgueiraoli
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Esgueiraoli
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Esgueiraoli
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Esgueiraoli
0
Remisy
0
Wygrane Sporting Cp
2
Średnia punktów
161.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
50%
50%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
100%
0%
85.5
100%
0%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Esgueiraoli
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Esgueiraoli
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Esgueiraoli
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Esgueiraoli — ostatnie 5 meczów

Portugal LBP|ndz 13/12/20 13:00
Zakończone
Ovarense
Herb Ovarense
71
:
99
Przerwa: 33-42
Herb Esgueiraoli
Esgueiraoli
Portugal LBP|śr 09/12/20 15:00
Zakończone
SL Benfica
Herb SL Benfica
78
:
73
Przerwa: 41-34
Herb Esgueiraoli
Esgueiraoli
Portugal LBP|sob 05/12/20 08:00
Zakończone
Portugal LBP|pt 13/11/20 17:30
Zakończone
Porto
Herb Porto
91
:
78
Przerwa: 49-37
Herb Esgueiraoli
Esgueiraoli
Portugal LBP|śr 11/11/20 15:00
Zakończone
Vitória SC
Herb Vitória SC
99
:
71
Przerwa: 57-36
Herb Esgueiraoli
Esgueiraoli
Strona 1 z 2

Sporting Cp — ostatnie 5 meczów

Portugal LBP|ndz 13/12/20 08:00
Zakończone
Sporting Cp
Herb Sporting Cp
67
:
63
Przerwa: 22-33
Herb SL Benfica
SL Benfica
Portugal LBP|śr 09/12/20 18:00
Zakończone
Portugal LBP|sob 14/11/20 08:00
Zakończone
Barreirense Basket
Herb Barreirense Basket
77
:
103
Przerwa: 32-56
Herb Sporting Cp
Sporting Cp
Portugal LBP|śr 11/11/20 17:30
Zakończone
Portugal LBP|sob 07/11/20 15:00
Zakończone
Sporting Cp
Herb Sporting Cp
112
:
71
Przerwa: 49-37
Herb Vitória SC
Vitória SC
Strona 1 z 2

Esgueiraoli vs Sporting Cp — historia H2H

Portugal LBP|ndz 16/02/20 12:00
Zakończone
Sporting CP
Herb Sporting CP
86
:
68
Przerwa: 50-42
Herb Esgueira/Oli
Esgueira/Oli
Portugal LBP|sob 16/11/19 17:30
Zakończone
Esgueira/Oli
Herb Esgueira/Oli
78
:
90
Przerwa: 44-48
Herb Sporting CP
Sporting CP

Jaki jest bilans spotkań między Esgueiraoli a Sporting Cp?

Historia spotkań Esgueiraoli x Sporting Cp: 2 spotkań — {home} 0W, 0R, {away} 2W (ostatnie 2 meczów). 322 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 16/02/2020 às 09:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Esgueiraoli
0
Remisy
0
Zwycięstwa Sporting Cp
2
Gole w historii
322

Najwyższe zwycięstwa

  • Sporting Cp: Esgueiraoli 68 x 86 Sporting Cp

Ostatnie spotkania

  1. Esgueiraoli 68 x 86 Sporting Cp
  2. Esgueiraoli 78 x 90 Sporting Cp

Esgueiraoli x Sporting — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Esgueira/Oli a Sporting CP. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Esgueira/Oli ma 1 zwycięstw i 9 porażek, zdobywając 764 punktów i tracąc 940. Sporting CP ma 5 zwycięstw i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 784 punktów i tracąc 801.

Wydajność

Esgueira/Oli ma 10% zwycięstw i średnio 76.4 punktów na mecz. Sporting CP ma 50% i średnio 78.4 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Esgueira/Oli wygrała 2, a Sporting CP 8.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Esgueira/Oli ma 10% zwycięstw i średnio 79.5 punktów. Na wyjeździe Sporting CP ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 163.4 na mecz. Analizuj linie sum.