Feu Tamaraws 68 vs 69 Ateneo Blue Eagles

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
68
:
69
V
HT 41-38
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
134.33ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Feu Tamaraws
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Ateneo Blue Eagles
80%8Z 0R 2P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Feu Tamaraws
1
Remisy
0
Wygrane Ateneo Blue Eagles
2
Średnia punktów
134.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
33.3%
66.7%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Feu Tamaraws
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Feu Tamaraws
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Feu Tamaraws
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
8.3%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Feu Tamaraws
1
Remisy
0
Wygrane Ateneo Blue Eagles
2
Średnia punktów
134.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
33.3%
66.7%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Feu Tamaraws
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Feu Tamaraws
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Feu Tamaraws
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
8.3%

Feu Tamaraws — ostatnie 5 meczów

UAAP|sob 26/11/16 06:00
Zakończone
UAAP|śr 16/11/16 04:00
Zakończone
UE Red Warriors
Herb UE Red Warriors
61
:
64
Przerwa: 34-34
Herb Feu Tamaraws
Feu Tamaraws
UAAP|sob 12/11/16 06:00
Zakończone
UAAP|śr 09/11/16 04:00
Zakończone
UAAP|ndz 06/11/16 02:00
Zakończone
Feu Tamaraws
Herb Feu Tamaraws
59
:
61
Przerwa: 32-30
Herb Adamson Falcons
Adamson Falcons
Strona 1 z 2

Ateneo Blue Eagles — ostatnie 5 meczów

UAAP|sob 26/11/16 06:00
Zakończone
UAAP|śr 16/11/16 06:00
Zakończone
UAAP|sob 12/11/16 04:00
Zakończone
UAAP|śr 09/11/16 04:00
Zakończone
UAAP|sob 05/11/16 06:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Feu Tamaraws vs Ateneo Blue Eagles — historia H2H

UAAP|sob 26/11/16 06:00
Zakończone
UAAP|śr 09/11/16 04:00
Zakończone
UAAP|śr 14/09/16 03:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Feu Tamaraws a Ateneo Blue Eagles?

Historia spotkań Feu Tamaraws x Ateneo Blue Eagles: 3 spotkań — {home} 1W, 0R, {away} 2W (ostatnie 3 meczów). 403 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 26/11/2016 às 04:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Feu Tamaraws
1
Remisy
0
Zwycięstwa Ateneo Blue Eagles
2
Gole w historii
403

Najwyższe zwycięstwa

  • Feu Tamaraws: Feu Tamaraws 62 x 61 Ateneo Blue Eagles
  • Ateneo Blue Eagles: Feu Tamaraws 59 x 74 Ateneo Blue Eagles

Ostatnie spotkania

  1. Feu Tamaraws 62 x 61 Ateneo Blue Eagles
  2. Feu Tamaraws 59 x 74 Ateneo Blue Eagles
  3. Feu Tamaraws 71 x 76 Ateneo Blue Eagles

Feu Tamaraws x Ateneo Blue Eagles — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między FEU Tamaraws a Ateneo Blue Eagles. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach FEU Tamaraws ma 6 zwycięstw i 4 porażek, zdobywając 792 punktów i tracąc 727. Ateneo Blue Eagles ma 9 zwycięstw i 1 porażek w 10 meczach, zdobywając 855 punktów i tracąc 675.

Wydajność

FEU Tamaraws ma 60% zwycięstw i średnio 79.2 punktów na mecz. Ateneo Blue Eagles ma 90% i średnio 85.5 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach FEU Tamaraws wygrała 2, a Ateneo Blue Eagles 8.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach FEU Tamaraws ma 2 zwycięstw i 3 porażek. Ateneo Blue Eagles ma 4 zwycięstw i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie FEU Tamaraws ma 50% zwycięstw i średnio 73.2 punktów. Na wyjeździe Ateneo Blue Eagles ma 90% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 132.4 na mecz. Analizuj linie sum.