Kaposvari Kk 78 vs 83 Debreceni Eac

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
78
:
83
V
HT 42-42
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
166.70ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Kaposvari Kk
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Debreceni Eac
70%7Z 0R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Kaposvari Kk
6
Remisy
0
Wygrane Debreceni Eac
4
Średnia punktów
166.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
90%
10%
160.5
70%
30%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
90%
10%
85.5
40%
60%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
20%
-10.5
20%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
10%
-10.5
20%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
0%
-10.5
10%
-7.5
17.5%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Kaposvari Kk
6
Remisy
0
Wygrane Debreceni Eac
4
Średnia punktów
166.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
90%
10%
160.5
70%
30%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
90%
10%
85.5
40%
60%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
20%
-10.5
20%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
10%
-10.5
20%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
0%
-10.5
10%
-7.5
17.5%

Kaposvari Kk — ostatnie 5 meczów

Hungary NB 1.A|sob 28/03/26 17:00
Zakończone
Kaposvari Kk
Herb Kaposvari Kk
95
:
91
Przerwa: 40-43
Herb Soproni KC
Soproni KC
Hungary NB 1.A|sob 14/03/26 17:00
Zakończone
Kaposvari Kk
Herb Kaposvari Kk
104
:
71
Przerwa: 52-37
Herb KTE Duna Aszfalt
KTE Duna Aszfalt
Hungary NB 1.A|sob 07/03/26 17:00
Zakończone
OSE Lions
Herb OSE Lions
98
:
116
Przerwa: 47-65
Herb Kaposvari Kk
Kaposvari Kk
Hungary NB 1.A|sob 14/02/26 17:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 07/02/26 17:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Debreceni Eac — ostatnie 5 meczów

Hungary NB 1.A|sob 28/03/26 17:00
Zakończone
Atomerőmű SE
Herb Atomerőmű SE
106
:
72
Przerwa: 49-36
Herb Debreceni Eac
Debreceni Eac
Hungary NB 1.A|pt 13/03/26 17:30
Zakończone
Debreceni Eac
Herb Debreceni Eac
94
:
70
Przerwa: 46-32
Herb Soproni KC
Soproni KC
Hungary NB 1.A|sob 07/03/26 17:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 14/02/26 17:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 07/02/26 17:00
Zakończone
OSE Lions
Herb OSE Lions
97
:
104
Przerwa: 46-43
Herb Debreceni Eac
Debreceni Eac
Strona 1 z 2

Kaposvari Kk vs Debreceni Eac — historia H2H

Hungary NB 1.A|sob 13/12/25 14:00
Zakończone
Kaposvári KK
Herb Kaposvári KK
91
:
88
Przerwa: 50-48
Herb Debreceni EAC
Debreceni EAC
Hungary NB 1.A|sob 03/02/24 14:00
Zakończone
Kaposvári KK
Herb Kaposvári KK
92
:
85
Przerwa: 50-39
Herb Debreceni EAC
Debreceni EAC
Hungary NB 1.A|sob 04/11/23 15:00
Zakończone
Debreceni EAC
Herb Debreceni EAC
77
:
61
Przerwa: 38-41
Herb Kaposvári KK
Kaposvári KK
Hungary NB 1.A|sob 01/04/23 13:00
Zakończone
Debreceni EAC
Herb Debreceni EAC
83
:
71
Przerwa: 43-40
Herb Kaposvári KK
Kaposvári KK
Hungary NB 1.A|czw 22/12/22 14:00
Zakończone
Kaposvári KK
Herb Kaposvári KK
89
:
85
Przerwa: 47-44
Herb Debreceni EAC
Debreceni EAC
Strona 1 z 2

Kaposvari Kk

Debreceni Eac

Statystyki zawodników meczu Kaposvari Kk x Debreceni Eac

W meczu Kaposvari Kk x Debreceni Eac Jordan Brown był najlepszym strzelcem z dorobkiem 20 punkty. Dane zarejestrowano 04.04.2026.

Debreceni EAC

Statystyki zawodników Debreceni EAC w meczu Kaposvari Kk x Debreceni Eac
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
24Balint MocsanGF181016/150/06/150/01
21Danilo OstojicCF158267/87/80/01/43
23Marcus TyusG154136/154/92/61/12
3Trey WadeF119184/92/52/41/20
57Akos KovacsF15230/40/20/21/23
11Bojan SuboticF99454/133/101/30/03
22Mate PongoG42021/30/01/31/23
33Botond FlasarF33031/11/10/01/24
17Matyas GasparF21101/11/10/00/01
2Csongor Fekete-GalF00000/00/00/00/00
10Ferenc VargaG00000/00/00/00/00
88Patrik HogyeG00000/20/00/20/02

Kaposvári KK

Statystyki zawodników Kaposvári KK w meczu Kaposvari Kk x Debreceni Eac
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
15Jordan BrownC208358/137/121/13/54
10Mylik WilsonG165057/117/100/12/21
2Darrion TrammellG124044/123/81/43/41
12Uros Rosic83213/61/12/50/02
8Balint SzokeF74223/83/60/21/22
5Anthony WalkerF76063/92/71/20/22
7Bence BuzasF62022/60/12/50/00
1Mark PaarG53122/41/21/20/01
20Marcell Zoltan VolgyiFG21101/11/10/00/03
14Benedek Gaspar00000/00/00/00/00
9Simon Benedek01010/20/10/10/00
24Zsombor Halmai00000/00/00/00/00

Jaki jest bilans spotkań między Kaposvari Kk a Debreceni Eac?

Historia spotkań Kaposvari Kk x Debreceni Eac: 10 spotkań — {home} 6W, 0R, {away} 4W (ostatnie 10 meczów). 1667 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 13/12/2025 às 11:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Kaposvari Kk
6
Remisy
0
Zwycięstwa Debreceni Eac
4
Gole w historii
1667

Najwyższe zwycięstwa

  • Kaposvari Kk: Kaposvari Kk 93 x 65 Debreceni Eac
  • Debreceni Eac: Kaposvari Kk 61 x 77 Debreceni Eac

Ostatnie spotkania

  1. Kaposvari Kk 91 x 88 Debreceni Eac
  2. Kaposvari Kk 92 x 85 Debreceni Eac
  3. Kaposvari Kk 61 x 77 Debreceni Eac
  4. Kaposvari Kk 71 x 83 Debreceni Eac
  5. Kaposvari Kk 89 x 85 Debreceni Eac
  6. Kaposvari Kk 82 x 91 Debreceni Eac
  7. Kaposvari Kk 93 x 65 Debreceni Eac
  8. Kaposvari Kk 80 x 82 Debreceni Eac
  9. Kaposvari Kk 96 x 91 Debreceni Eac
  10. Kaposvari Kk 93 x 72 Debreceni Eac

Kaposvari Kk x Debreceni Eac — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Kaposvári KK a Debreceni EAC. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Kaposvári KK ma 7 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 879 punktów i tracąc 842. Debreceni EAC ma 2 zwycięstw i 8 porażek w 10 meczach, zdobywając 787 punktów i tracąc 908.

Wydajność

Kaposvári KK ma 70% zwycięstw i średnio 87.9 punktów na mecz. Debreceni EAC ma 20% i średnio 78.7 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Kaposvári KK wygrała 7, a Debreceni EAC 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Kaposvári KK ma 80% zwycięstw i średnio 89.1 punktów. Na wyjeździe Debreceni EAC ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 165.6 na mecz. Analizuj linie sum.