Limoges Csp 91 vs 81 Nanterre 92

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
91
:
81
D
HT 44-51
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
148.33ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Limoges Csp
60%6Z 0R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Nanterre 92
80%8Z 1R 1P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Limoges Csp
1
Remisy
0
Wygrane Nanterre 92
2
Średnia punktów
148.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
33.3%
66.7%
160.5
33.3%
66.7%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
66.7%
33.3%
80.5
33.3%
66.7%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Limoges Csp
1
Remisy
0
Wygrane Nanterre 92
2
Średnia punktów
148.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
33.3%
66.7%
160.5
33.3%
66.7%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
66.7%
33.3%
80.5
33.3%
66.7%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Limoges Csp — ostatnie 5 meczów

France Pro A|ndz 30/04/17 13:30
Zakończone
France Pro A|ndz 23/04/17 13:30
Zakończone
Monaco Basket
Herb Monaco Basket
92
:
88
Przerwa: 47-41
Herb Limoges Csp
Limoges Csp
France Pro A|sob 15/04/17 13:30
Zakończone
Limoges Csp
Herb Limoges Csp
79
:
68
Przerwa: 34-33
Herb Le Mans Basket
Le Mans Basket
France Pro A|wt 11/04/17 15:00
Zakończone
France Pro A|sob 08/04/17 15:00
Zakończone
Limoges Csp
Herb Limoges Csp
95
:
74
Przerwa: 46-46
Herb SLUC Nancy Basket
SLUC Nancy Basket
Strona 1 z 2

Nanterre 92 — ostatnie 5 meczów

France Pro A|wt 02/05/17 15:00
Zakończone
SIG Strasbourg
Herb SIG Strasbourg
65
:
74
Przerwa: 32-22
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
France Pro A|sob 29/04/17 15:00
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
90
:
71
Przerwa: 44-31
Herb Antibes Sharks
Antibes Sharks
Europe Cup|wt 25/04/17 15:30
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
82
:
79
Przerwa: 56-45
Herb Élan Chalon
Élan Chalon
French Basketball Cup|sob 22/04/17 14:30
Zakończone
Le Mans Basket
Herb Le Mans Basket
79
:
96
Przerwa: 40-47
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
Europe Cup|wt 18/04/17 15:30
Zakończone
Élan Chalon
Herb Élan Chalon
58
:
58
Przerwa: 28-41
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
Strona 1 z 2

Limoges Csp vs Nanterre 92 — historia H2H

France Pro A|sob 29/10/16 14:30
Zakończone
Limoges CSP
Herb Limoges CSP
70
:
64
Przerwa: 38-35
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
France Pro A|sob 05/03/16 14:00
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
90
:
76
Przerwa: 48-37
Herb Limoges CSP
Limoges CSP
France Pro A|pon 05/10/15 15:30
Zakończone
Limoges CSP
Herb Limoges CSP
68
:
77
Przerwa: 33-35
Herb Nanterre 92
Nanterre 92

Jaki jest bilans spotkań między Limoges Csp a Nanterre 92?

Historia spotkań Limoges Csp x Nanterre 92: 3 spotkań — {home} 1W, 0R, {away} 2W (ostatnie 3 meczów). 445 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 29/10/2016 às 12:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Limoges Csp
1
Remisy
0
Zwycięstwa Nanterre 92
2
Gole w historii
445

Najwyższe zwycięstwa

  • Limoges Csp: Limoges Csp 70 x 64 Nanterre 92
  • Nanterre 92: Limoges Csp 76 x 90 Nanterre 92

Ostatnie spotkania

  1. Limoges Csp 70 x 64 Nanterre 92
  2. Limoges Csp 76 x 90 Nanterre 92
  3. Limoges Csp 68 x 77 Nanterre 92

Limoges Csp x Nanterre 92 — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Limoges CSP a Nanterre 92. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Limoges CSP ma 4 zwycięstw i 6 porażek, zdobywając 876 punktów i tracąc 875. Nanterre 92 ma 5 zwycięstw i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 858 punktów i tracąc 817.

Wydajność

Limoges CSP ma 40% zwycięstw i średnio 87.6 punktów na mecz. Nanterre 92 ma 50% i średnio 85.8 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Limoges CSP wygrała 3, a Nanterre 92 7.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Limoges CSP ma 1 zwycięstw i 4 porażek. Nanterre 92 ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Limoges CSP ma 40% zwycięstw i średnio 86.6 punktów. Na wyjeździe Nanterre 92 ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 171.8 na mecz. Analizuj linie sum.