Manhattan Jaspers 68 vs 81 Niagara Purple Eagles

W ostatnich 7 bezpośrednich meczach 7 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
68
:
81
V
HT 39-37
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
136.29ostatnie 7 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Manhattan Jaspers
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Niagara Purple Eagles
80%8Z 0R 2P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Manhattan Jaspers
2
Remisy
0
Wygrane Niagara Purple Eagles
5
Średnia punktów
136.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
14.3%
85.7%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
42.9%
57.1%
40.5
42.9%
57.1%
42.5
42.9%
57.1%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Manhattan Jaspers
Procent
-14.5
0%
-10.5
14.3%
-7.5
14.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Manhattan Jaspers
Procent
-14.5
0%
-10.5
14.3%
-7.5
14.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Manhattan Jaspers
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
8.3%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Manhattan Jaspers
2
Remisy
0
Wygrane Niagara Purple Eagles
5
Średnia punktów
136.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
14.3%
85.7%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
42.9%
57.1%
40.5
42.9%
57.1%
42.5
42.9%
57.1%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Manhattan Jaspers
Procent
-14.5
0%
-10.5
14.3%
-7.5
14.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Manhattan Jaspers
Procent
-14.5
0%
-10.5
14.3%
-7.5
14.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Manhattan Jaspers
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
8.3%

Manhattan Jaspers — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|czw 09/03/23 15:00
Zakończone
NCAA Women|wt 07/03/23 17:00
Zakończone
NCAA Women|czw 02/03/23 21:00
Zakończone
NCAA Women|sob 25/02/23 15:00
Zakończone
NCAA Women|czw 23/02/23 21:00
Zakończone
Manhattan Jaspers
Herb Manhattan Jaspers
53
:
59
Przerwa: 29-22
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
Strona 1 z 2

Niagara Purple Eagles — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|śr 08/03/23 17:30
Zakończone
NCAA Women|sob 04/03/23 16:00
Zakończone
NCAA Women|czw 02/03/23 20:00
Zakończone
NCAA Women|sob 25/02/23 16:00
Zakończone
NCAA Women|czw 23/02/23 20:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Manhattan Jaspers vs Niagara Purple Eagles — historia H2H

NCAA Women|czw 19/01/23 20:00
Zakończone
NCAA Women|sob 31/12/22 16:00
Zakończone
NCAA Women|sob 05/02/22 16:00
Zakończone
NCAA Women|ndz 19/12/21 16:00
Zakończone
NCAA Women|sob 22/02/20 15:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Manhattan Jaspers a Niagara Purple Eagles?

Historia spotkań Manhattan Jaspers x Niagara Purple Eagles: 7 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 5W (ostatnie 7 meczów). 954 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 19/01/2023 às 17:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Manhattan Jaspers
2
Remisy
0
Zwycięstwa Niagara Purple Eagles
5
Gole w historii
954

Najwyższe zwycięstwa

  • Manhattan Jaspers: Manhattan Jaspers 75 x 61 Niagara Purple Eagles
  • Niagara Purple Eagles: Manhattan Jaspers 73 x 85 Niagara Purple Eagles

Ostatnie spotkania

  1. Manhattan Jaspers 70 x 74 Niagara Purple Eagles
  2. Manhattan Jaspers 62 x 66 Niagara Purple Eagles
  3. Manhattan Jaspers 73 x 85 Niagara Purple Eagles
  4. Manhattan Jaspers 70 x 73 Niagara Purple Eagles
  5. Manhattan Jaspers 75 x 61 Niagara Purple Eagles
  6. Manhattan Jaspers 68 x 65 Niagara Purple Eagles
  7. Manhattan Jaspers 54 x 58 Niagara Purple Eagles

Manhattan Jaspers x Niagara Purple Eagles — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Manhattan Jaspers a Niagara Purple Eagles. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Manhattan Jaspers ma 7 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 649 punktów i tracąc 586. Niagara Purple Eagles ma 1 zwycięstw i 9 porażek w 10 meczach, zdobywając 487 punktów i tracąc 678.

Wydajność

Manhattan Jaspers ma 70% zwycięstw i średnio 64.9 punktów na mecz. Niagara Purple Eagles ma 10% i średnio 48.7 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Manhattan Jaspers wygrała 6, a Niagara Purple Eagles 4.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Manhattan Jaspers ma 3 zwycięstw i 2 porażek. Niagara Purple Eagles ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 133.6 na mecz. Analizuj linie sum.