Marist Red Foxes 61 vs 49 Iona Gaels

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
61
:
49
D
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
111.67ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Marist Red Foxes
30%3Z 0R 7P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Iona Gaels
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Marist Red Foxes
3
Remisy
0
Wygrane Iona Gaels
0
Średnia punktów
111.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
33.3%
66.7%
40.5
33.3%
66.7%
42.5
33.3%
66.7%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Marist Red Foxes
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
66.7%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Marist Red Foxes
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Marist Red Foxes
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Marist Red Foxes
3
Remisy
0
Wygrane Iona Gaels
0
Średnia punktów
111.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
33.3%
66.7%
40.5
33.3%
66.7%
42.5
33.3%
66.7%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Marist Red Foxes
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
66.7%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Marist Red Foxes
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Marist Red Foxes
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Marist Red Foxes — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|sob 18/12/21 16:00
Zakończone
NCAA Women|śr 01/12/21 20:00
Zakończone
NCAA Women|ndz 28/11/21 16:00
Zakończone
NCAA Women|ndz 21/11/21 17:00
Zakończone
NCAA Women|pt 19/11/21 22:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Iona Gaels — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|sob 18/12/21 15:00
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
55
:
64
Przerwa: 0-0
Herb Monmouth Hawks
Monmouth Hawks
NCAA Women|wt 23/11/21 21:00
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
48
:
55
Przerwa: 0-0
Herb Bucknell Bison
Bucknell Bison
NCAA Women|sob 20/11/21 15:00
Zakończone
NCAA Women|wt 16/11/21 21:00
Zakończone
NCAA Women|sob 13/11/21 17:30
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
67
:
45
Przerwa: 0-0
Herb Winthrop Eagles
Winthrop Eagles
Strona 1 z 2

Marist Red Foxes vs Iona Gaels — historia H2H

NCAA Women|czw 05/03/20 21:00
Zakończone
NCAA Women|wt 04/02/20 13:00
Zakończone
NCAA Women|wt 20/02/18 21:00
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
45
:
55
Przerwa: 25-32
Herb Marist Red Foxes
Marist Red Foxes

Jaki jest bilans spotkań między Marist Red Foxes a Iona Gaels?

Historia spotkań Marist Red Foxes x Iona Gaels: 3 spotkań — {home} 3W, 0R, {away} 0W (ostatnie 3 meczów). 335 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 05/03/2020 às 18:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Marist Red Foxes
3
Remisy
0
Zwycięstwa Iona Gaels
0
Gole w historii
335

Najwyższe zwycięstwa

  • Marist Red Foxes: Marist Red Foxes 73 x 56 Iona Gaels

Ostatnie spotkania

  1. Marist Red Foxes 59 x 47 Iona Gaels
  2. Marist Red Foxes 73 x 56 Iona Gaels
  3. Marist Red Foxes 55 x 45 Iona Gaels

Marist Red Foxes x Iona Gaels — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Marist Red Foxes a Iona Gaels. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Marist Red Foxes ma 3 zwycięstw i 7 porażek, zdobywając 573 punktów i tracąc 607. Iona Gaels ma 7 zwycięstw i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 622 punktów i tracąc 592.

Wydajność

Marist Red Foxes ma 30% zwycięstw i średnio 57.3 punktów na mecz. Iona Gaels ma 70% i średnio 62.2 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Marist Red Foxes wygrała 4, a Iona Gaels 6.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Marist Red Foxes ma 1 zwycięstw i 4 porażek. Iona Gaels ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Marist Red Foxes ma 60% zwycięstw i średnio 63 punktów. Na wyjeździe Iona Gaels ma 60% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 118.3 na mecz. Analizuj linie sum.