Morges Saint Prex Red Devils 70 vs 65 Villars Basket

Nome oficial do Morges Saint Prex Red Devils: Morges-Saint-Prex Red Devils.

W ostatnich 4 bezpośrednich meczach 4 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
154.25ostatnie 4 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Morges Saint Prex Red Devils
50%5Z 0R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Villars Basket
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
4
Wygrane Morges Saint Prex Red Devils
1
Remisy
0
Wygrane Villars Basket
3
Średnia punktów
154.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
50%
50%
160.5
25%
75%
170.5
25%
75%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
75%
25%
80.5
25%
75%
85.5
25%
75%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Morges Saint Prex Red Devils
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Morges Saint Prex Red Devils
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Morges Saint Prex Red Devils
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
6.3%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
4
Wygrane Morges Saint Prex Red Devils
1
Remisy
0
Wygrane Villars Basket
3
Średnia punktów
154.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
50%
50%
160.5
25%
75%
170.5
25%
75%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
75%
25%
80.5
25%
75%
85.5
25%
75%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Morges Saint Prex Red Devils
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Morges Saint Prex Red Devils
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Morges Saint Prex Red Devils
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
6.3%

Morges Saint Prex Red Devils — ostatnie 5 meczów

NLB|sob 26/10/24 12:30
Zakończone
NLB|sob 19/10/24 12:30
Zakończone
NLB|ndz 13/10/24 10:00
Zakończone
NLB|ndz 06/10/24 12:30
Zakończone
NLB|sob 28/09/24 12:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Villars Basket — ostatnie 5 meczów

NLB|pt 25/10/24 15:30
Zakończone
NLB|ndz 20/10/24 11:00
Zakończone
Villars Basket
Herb Villars Basket
75
:
80
Przerwa: 40-39
Herb GC Zürich
GC Zürich
NLB|pt 11/10/24 15:30
Zakończone
Bernex Basket
Herb Bernex Basket
88
:
72
Przerwa: 36-42
Herb Villars Basket
Villars Basket
NLB|sob 05/10/24 12:30
Zakończone
NLB|sob 28/09/24 12:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Morges Saint Prex Red Devils vs Villars Basket — historia H2H

NLB|sob 27/04/24 12:30
Zakończone
NLB|sob 20/04/24 12:30
Zakończone
NLB|sob 03/02/24 13:30
Zakończone
NLB|sob 21/10/23 12:30
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Morges Saint Prex Red Devils a Villars Basket?

Historia spotkań Morges Saint Prex Red Devils x Villars Basket: 4 spotkań — {home} 1W, 0R, {away} 3W (ostatnie 4 meczów). 617 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 27/04/2024 às 09:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Morges Saint Prex Red Devils
1
Remisy
0
Zwycięstwa Villars Basket
3
Gole w historii
617

Najwyższe zwycięstwa

  • Morges Saint Prex Red Devils: Morges Saint Prex Red Devils 89 x 85 Villars Basket
  • Villars Basket: Morges Saint Prex Red Devils 57 x 78 Villars Basket

Ostatnie spotkania

  1. Morges Saint Prex Red Devils 57 x 78 Villars Basket
  2. Morges Saint Prex Red Devils 73 x 85 Villars Basket
  3. Morges Saint Prex Red Devils 89 x 85 Villars Basket
  4. Morges Saint Prex Red Devils 71 x 79 Villars Basket

Morges Saint Prex Red Devils x Villars Basket — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Morges-Saint-Prex Red Devils a Villars Basket. 6 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Morges-Saint-Prex Red Devils ma 7 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 855 punktów i tracąc 710. Villars Basket ma 5 zwycięstw i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 772 punktów i tracąc 755.

Wydajność

Morges-Saint-Prex Red Devils ma 70% zwycięstw i średnio 85.5 punktów na mecz. Villars Basket ma 50% i średnio 77.2 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 6 meczach Morges-Saint-Prex Red Devils wygrała 2, a Villars Basket 4.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Morges-Saint-Prex Red Devils ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Villars Basket ma 2 zwycięstw i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Morges-Saint-Prex Red Devils ma 70% zwycięstw i średnio 84.5 punktów. Na wyjeździe Villars Basket ma 30% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 149.17 na mecz. Analizuj linie sum.