Obras Sanitarias 71 vs 56 Ferro Carril Oeste

W ostatnich 9 bezpośrednich meczach 9 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
71
:
56
D
HT 34-27
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
124.89ostatnie 9 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Obras Sanitarias
80%8Z 0R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Ferro Carril Oeste
80%8Z 0R 2P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Obras Sanitarias
6
Remisy
0
Wygrane Ferro Carril Oeste
3
Średnia punktów
124.9

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
33.3%
66.7%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
44.4%
55.6%
80.5
33.3%
66.7%
85.5
11.1%
88.9%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
88.9%
11.1%
40.5
88.9%
11.1%
42.5
88.9%
11.1%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
11.1%
-10.5
22.2%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
22.2%
-10.5
33.3%
-7.5
44.4%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
3%
-10.5
6.1%
-7.5
15.2%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Obras Sanitarias
6
Remisy
0
Wygrane Ferro Carril Oeste
3
Średnia punktów
124.9

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
33.3%
66.7%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
44.4%
55.6%
80.5
33.3%
66.7%
85.5
11.1%
88.9%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
88.9%
11.1%
40.5
88.9%
11.1%
42.5
88.9%
11.1%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
11.1%
-10.5
22.2%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
22.2%
-10.5
33.3%
-7.5
44.4%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
3%
-10.5
6.1%
-7.5
15.2%

Obras Sanitarias — ostatnie 5 meczów

Liga Femenina|czw 05/02/26 21:00
Zakończone
Liga Femenina|wt 03/02/26 21:00
Zakończone
Liga Femenina|sob 31/01/26 20:00
Zakończone
Obras Sanitarias
Herb Obras Sanitarias
78
:
41
Przerwa: 36-19
Herb CA Lanús
CA Lanús
Liga Femenina|czw 29/01/26 20:00
Zakończone
Liga Femenina|ndz 25/01/26 19:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Ferro Carril Oeste — ostatnie 5 meczów

Liga Femenina|ndz 15/02/26 19:00
Zakończone
Liga Femenina|sob 14/02/26 22:00
Zakończone
Liga Femenina|śr 11/02/26 20:00
Zakończone
Liga Femenina|ndz 08/02/26 19:30
Zakończone
Liga Femenina|ndz 01/02/26 19:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Obras Sanitarias vs Ferro Carril Oeste — historia H2H

Liga Femenina|czw 29/01/26 20:00
Zakończone
Liga Femenina|pon 15/12/25 18:30
Zakończone
Liga Femenina|pon 08/12/25 18:00
Zakończone
Liga Femenina|śr 05/11/25 21:00
Zakończone
Liga Femenina|wt 07/10/25 19:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Statystyki zawodników meczu Obras Sanitarias x Ferro Carril Oeste

W meczu Obras Sanitarias x Ferro Carril Oeste Agostina Burani był najlepszym strzelcem z dorobkiem 20 punkty. Dane zarejestrowano 20.02.2026.

Obras Sanitarias

Statystyki zawodników Obras Sanitarias w meczu Obras Sanitarias x Ferro Carril Oeste
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Agostina BuraniC20151147/86/61/25/73
Florencia ChagasGF174046/206/140/65/83
Candela GentinettaF14122105/85/60/24/63
Nicole TapariFG93123/71/22/51/23
Candela Foresto64131/41/30/14/45
Natassja KolffC54042/42/40/01/23
Dagmar HentschelFG00000/00/00/00/00
Delfina Gentinetta00000/00/00/00/00
Julia BosqueF02020/00/00/00/02
Margareth Padilla00000/10/00/10/00
Micaela Gonzalez01010/30/00/30/02
Sofia Novoa00000/30/20/10/01

Ferro Carril Oeste

Statystyki zawodników Ferro Carril Oeste w meczu Obras Sanitarias x Ferro Carril Oeste
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Julia FernandezC123033/63/40/26/82
Giuliana Baccarelli117164/83/61/22/43
Lucila Sampietro81013/112/41/71/24
Josefina Rivera76152/91/41/52/24
Lara TribouleyF14130/10/10/01/21
Dalma Piri94042/100/22/83/43
Florencia Fernandez52021/21/20/03/43
Abril Romagnoli32110/80/40/43/45
Melody Osuna00000/10/00/10/00
Pilar Carra04220/10/10/00/01
Samara Nessi00000/00/00/00/00
Stephanie Smidt-Falter01010/00/00/00/01

Jaki jest bilans spotkań między Obras Sanitarias a Ferro Carril Oeste?

Historia spotkań Obras Sanitarias x Ferro Carril Oeste: 9 spotkań — {home} 6W, 0R, {away} 3W (ostatnie 9 meczów). 1124 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 29/01/2026 às 17:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Obras Sanitarias
6
Remisy
0
Zwycięstwa Ferro Carril Oeste
3
Gole w historii
1124

Najwyższe zwycięstwa

  • Obras Sanitarias: Obras Sanitarias 82 x 66 Ferro Carril Oeste
  • Ferro Carril Oeste: Obras Sanitarias 68 x 85 Ferro Carril Oeste

Ostatnie spotkania

  1. Obras Sanitarias 62 x 76 Ferro Carril Oeste
  2. Obras Sanitarias 68 x 85 Ferro Carril Oeste
  3. Obras Sanitarias 82 x 66 Ferro Carril Oeste
  4. Obras Sanitarias 81 x 79 Ferro Carril Oeste
  5. Obras Sanitarias 63 x 62 Ferro Carril Oeste
  6. Obras Sanitarias 77 x 74 Ferro Carril Oeste
  7. Obras Sanitarias 58 x 47 Ferro Carril Oeste
  8. Obras Sanitarias 60 x 50 Ferro Carril Oeste
  9. Obras Sanitarias 18 x 16 Ferro Carril Oeste

Obras Sanitarias x Ferro Carril Oeste — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Obras Sanitarias a Ferro Carril Oeste. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Obras Sanitarias ma 9 zwycięstw i 1 porażek, zdobywając 731 punktów i tracąc 667. Ferro Carril Oeste ma 6 zwycięstw i 4 porażek w 10 meczach, zdobywając 746 punktów i tracąc 662.

Wydajność

Obras Sanitarias ma 90% zwycięstw i średnio 73.1 punktów na mecz. Ferro Carril Oeste ma 60% i średnio 74.6 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Obras Sanitarias wygrała 8, a Ferro Carril Oeste 2.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Obras Sanitarias ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Ferro Carril Oeste ma 4 zwycięstw i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Obras Sanitarias ma 90% zwycięstw i średnio 75.5 punktów. Na wyjeździe Ferro Carril Oeste ma 40% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 135.8 na mecz. Analizuj linie sum.