Obras Sanitarias 72 vs 80 Comunicaciones

W ostatnich 5 bezpośrednich meczach 5 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
72
:
80
V
HT 38-46
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
170.20ostatnie 5 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Obras Sanitarias
20%2Z 0R 8P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Comunicaciones
80%8Z 0R 2P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
5
Wygrane Obras Sanitarias
2
Remisy
0
Wygrane Comunicaciones
3
Średnia punktów
170.2

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
80%
20%
170.5
40%
60%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
60%
40%
85.5
60%
40%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
0%
-10.5
20%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
5%
-10.5
5%
-7.5
10%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
5
Wygrane Obras Sanitarias
2
Remisy
0
Wygrane Comunicaciones
3
Średnia punktów
170.2

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
80%
20%
170.5
40%
60%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
60%
40%
85.5
60%
40%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
0%
-10.5
20%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
5%
-10.5
5%
-7.5
10%

Obras Sanitarias — ostatnie 5 meczów

Argentina Liga Nacional|śr 05/02/20 21:30
Zakończone
Argentina Liga Nacional|czw 30/01/20 22:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|wt 28/01/20 20:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|wt 21/01/20 21:30
Zakończone
Argentina Liga Nacional|ndz 19/01/20 22:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Comunicaciones — ostatnie 5 meczów

Argentina Liga Nacional|ndz 02/02/20 21:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|pt 31/01/20 21:30
Zakończone
Argentina Liga Nacional|czw 23/01/20 21:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|pon 20/01/20 21:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|ndz 12/01/20 20:00
Zakończone
Obras Sanitarias
Herb Obras Sanitarias
76
:
114
Przerwa: 37-59
Herb Comunicaciones
Comunicaciones
Strona 1 z 2

Obras Sanitarias vs Comunicaciones — historia H2H

Argentina Liga Nacional|ndz 12/01/20 20:00
Zakończone
Obras Sanitarias
Herb Obras Sanitarias
76
:
114
Przerwa: 37-59
Herb Comunicaciones
Comunicaciones
Argentina Liga Nacional|sob 09/03/19 21:30
Zakończone
Argentina Liga Nacional|ndz 16/12/18 21:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|ndz 18/02/18 21:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|wt 13/02/18 21:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Obras Sanitarias a Comunicaciones?

Historia spotkań Obras Sanitarias x Comunicaciones: 5 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 3W (ostatnie 5 meczów). 851 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 12/01/2020 às 17:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Obras Sanitarias
2
Remisy
0
Zwycięstwa Comunicaciones
3
Gole w historii
851

Najwyższe zwycięstwa

  • Obras Sanitarias: Obras Sanitarias 89 x 79 Comunicaciones
  • Comunicaciones: Obras Sanitarias 76 x 114 Comunicaciones

Ostatnie spotkania

  1. Obras Sanitarias 76 x 114 Comunicaciones
  2. Obras Sanitarias 78 x 87 Comunicaciones
  3. Obras Sanitarias 89 x 79 Comunicaciones
  4. Obras Sanitarias 75 x 76 Comunicaciones
  5. Obras Sanitarias 91 x 86 Comunicaciones

Obras Sanitarias x Comunicaciones — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Obras Sanitarias a Comunicaciones. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Obras Sanitarias ma 6 zwycięstw i 4 porażek, zdobywając 810 punktów i tracąc 798. Comunicaciones ma 6 zwycięstw i 4 porażek w 10 meczach, zdobywając 802 punktów i tracąc 781.

Wydajność

Obras Sanitarias ma 60% zwycięstw i średnio 81 punktów na mecz. Comunicaciones ma 60% i średnio 80.2 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Obras Sanitarias wygrała 4, a Comunicaciones 6.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Obras Sanitarias ma 3 zwycięstw i 2 porażek. Comunicaciones ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Obras Sanitarias ma 60% zwycięstw i średnio 84.4 punktów. Na wyjeździe Comunicaciones ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 159.9 na mecz. Analizuj linie sum.