Ohio State Buckeyes 63 vs 73 Wisconsin Badgers

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
63
:
73
V
HT 32-22
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
130.50ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Ohio State Buckeyes
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Wisconsin Badgers
20%2Z 0R 8P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Ohio State Buckeyes
2
Remisy
0
Wygrane Wisconsin Badgers
0
Średnia punktów
130.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Ohio State Buckeyes
Procent
-14.5
0%
-10.5
50%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Ohio State Buckeyes
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Ohio State Buckeyes
Procent
-14.5
0%
-10.5
12.5%
-7.5
25%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Ohio State Buckeyes
2
Remisy
0
Wygrane Wisconsin Badgers
0
Średnia punktów
130.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Ohio State Buckeyes
Procent
-14.5
0%
-10.5
50%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Ohio State Buckeyes
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Ohio State Buckeyes
Procent
-14.5
0%
-10.5
12.5%
-7.5
25%

Ohio State Buckeyes — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|czw 21/02/19 20:00
Zakończone
NCAA Women|ndz 17/02/19 16:00
Zakończone
NCAA Women|czw 14/02/19 22:00
Zakończone
NCAA Women|ndz 10/02/19 19:00
Zakończone
NCAA Women|śr 06/02/19 22:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Wisconsin Badgers — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|śr 06/03/19 15:30
Zakończone
NCAA Women|pon 25/02/19 21:00
Zakończone
NCAA Women|ndz 17/02/19 16:00
Zakończone
NCAA Women|czw 31/01/19 22:00
Zakończone
NCAA Women|pon 31/12/18 18:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Ohio State Buckeyes vs Wisconsin Badgers — historia H2H

NCAA Women|ndz 17/02/19 16:00
Zakończone
NCAA Women|sob 03/02/18 16:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Ohio State Buckeyes a Wisconsin Badgers?

Historia spotkań Ohio State Buckeyes x Wisconsin Badgers: 2 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 0W (ostatnie 2 meczów). 261 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 17/02/2019 às 13:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Ohio State Buckeyes
2
Remisy
0
Zwycięstwa Wisconsin Badgers
0
Gole w historii
261

Najwyższe zwycięstwa

  • Ohio State Buckeyes: Ohio State Buckeyes 68 x 55 Wisconsin Badgers

Ostatnie spotkania

  1. Ohio State Buckeyes 70 x 68 Wisconsin Badgers
  2. Ohio State Buckeyes 68 x 55 Wisconsin Badgers

Ohio State Buckeyes x Wisconsin Badgers — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Ohio State Buckeyes a Wisconsin Badgers. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Ohio State Buckeyes ma 6 zwycięstw i 4 porażek, zdobywając 786 punktów i tracąc 645. Wisconsin Badgers ma 3 zwycięstw i 7 porażek w 10 meczach, zdobywając 635 punktów i tracąc 733.

Wydajność

Ohio State Buckeyes ma 60% zwycięstw i średnio 78.6 punktów na mecz. Wisconsin Badgers ma 30% i średnio 63.5 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Ohio State Buckeyes wygrała 8, a Wisconsin Badgers 2.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Ohio State Buckeyes ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Wisconsin Badgers ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Ohio State Buckeyes ma 80% zwycięstw i średnio 83.9 punktów. Na wyjeździe Wisconsin Badgers ma 10% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 138 na mecz. Analizuj linie sum.