Quilmes Mar Del Plata 79 vs 64 Racing Club De Avellaneda

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
144.67ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Quilmes Mar Del Plata
60%6Z 0R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Racing Club De Avellaneda
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Quilmes Mar Del Plata
2
Remisy
0
Wygrane Racing Club De Avellaneda
1
Średnia punktów
144.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
33.3%
66.7%
160.5
33.3%
66.7%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
66.7%
33.3%
80.5
33.3%
66.7%
85.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Quilmes Mar Del Plata
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Quilmes Mar Del Plata
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Quilmes Mar Del Plata
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
8.3%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Quilmes Mar Del Plata
2
Remisy
0
Wygrane Racing Club De Avellaneda
1
Średnia punktów
144.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
33.3%
66.7%
160.5
33.3%
66.7%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
66.7%
33.3%
80.5
33.3%
66.7%
85.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Quilmes Mar Del Plata
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Quilmes Mar Del Plata
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Quilmes Mar Del Plata
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
8.3%

Quilmes Mar Del Plata — ostatnie 5 meczów

Liga Argentina|śr 04/03/26 00:00
Zakończone
Liga Argentina|ndz 01/03/26 00:00
Zakończone
Liga Argentina|czw 26/02/26 00:00
Zakończone
Liga Argentina|ndz 22/02/26 23:30
Zakończone
Liga Argentina|pt 13/02/26 23:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Racing Club De Avellaneda — ostatnie 5 meczów

Liga Argentina|wt 03/03/26 00:30
Zakończone
Liga Argentina|ndz 01/03/26 00:00
Zakończone
Liga Argentina|wt 24/02/26 23:30
Zakończone
Liga Argentina|śr 18/02/26 20:30
Zakończone
Liga Argentina|ndz 15/02/26 00:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Quilmes Mar Del Plata vs Racing Club De Avellaneda — historia H2H

Liga Argentina|ndz 16/11/25 21:00
Zakończone
La Liga Argentina|pon 12/02/24 21:00
Zakończone
La Liga Argentina|ndz 03/12/23 20:00
Zakończone

Quilmes Mar Del Plata

Racing Club De Avellaneda

Statystyki zawodników meczu Quilmes Mar Del Plata x Racing Club De Avellaneda

W meczu Quilmes Mar Del Plata x Racing Club De Avellaneda Matias Nuñez był najlepszym strzelcem z dorobkiem 17 punkty. Dane zarejestrowano 06.03.2026.

Racing Club de Avellaneda

Statystyki zawodników Racing Club de Avellaneda w meczu Quilmes Mar Del Plata x Racing Club De Avellaneda
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Matias NuñezCF175236/106/80/25/103
Fernandez156245/152/63/92/23
Rafael RosendeF11132113/82/51/34/63
N. Lopez71013/33/30/01/21
Silva51011/90/51/42/20
Gagliardi135236/76/70/01/24
Fernando FuenmayorFC82203/93/70/22/54
Jose Torrens21101/11/10/00/01
Terrera10000/40/20/21/22
Lopez00000/00/00/00/00
Mateo SanchezF00000/00/00/00/00
Sterz00000/00/00/00/00

Quilmes Mar Del Plata

Statystyki zawodników Quilmes Mar Del Plata w meczu Quilmes Mar Del Plata x Racing Club De Avellaneda
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Darry MooreF147254/64/60/06/84
Pablo David Alderete94044/103/51/50/03
Joaquin Rios77162/82/30/53/42
Juan De La FuenteF52021/101/30/73/42
Leonel Gaston Luna21011/21/20/00/01
Costa106152/40/12/34/43
Tomás NallyC78532/42/40/03/64
Federico Nicolas De MiguelF51012/91/41/50/01
Matias Domine53122/51/21/30/01
Agustin Segurola00000/00/00/00/00
Renzo Giacone00000/00/00/00/00
Tiago Ezequiel Labrador00000/00/00/00/00

Jaki jest bilans spotkań między Quilmes Mar Del Plata a Racing Club De Avellaneda?

Historia spotkań Quilmes Mar Del Plata x Racing Club De Avellaneda: 3 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 1W (ostatnie 3 meczów). 434 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 16/11/2025 às 18:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Quilmes Mar Del Plata
2
Remisy
0
Zwycięstwa Racing Club De Avellaneda
1
Gole w historii
434

Najwyższe zwycięstwa

  • Quilmes Mar Del Plata: Quilmes Mar Del Plata 80 x 60 Racing Club De Avellaneda
  • Racing Club De Avellaneda: Quilmes Mar Del Plata 70 x 99 Racing Club De Avellaneda

Ostatnie spotkania

  1. Quilmes Mar Del Plata 80 x 60 Racing Club De Avellaneda
  2. Quilmes Mar Del Plata 63 x 62 Racing Club De Avellaneda
  3. Quilmes Mar Del Plata 70 x 99 Racing Club De Avellaneda

Quilmes Mar Del Plata x Racing Club De Avellaneda — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Quilmes Mar Del Plata a Racing Club de Avellaneda. 4 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Quilmes Mar Del Plata ma 3 zwycięstw i 7 porażek, zdobywając 775 punktów i tracąc 807. Racing Club de Avellaneda ma 5 zwycięstw i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 812 punktów i tracąc 770.

Wydajność

Quilmes Mar Del Plata ma 30% zwycięstw i średnio 77.5 punktów na mecz. Racing Club de Avellaneda ma 50% i średnio 81.2 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 4 meczach Quilmes Mar Del Plata wygrała 2, a Racing Club de Avellaneda 2.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Quilmes Mar Del Plata ma 1 zwycięstw i 4 porażek. Racing Club de Avellaneda ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Quilmes Mar Del Plata ma 70% zwycięstw i średnio 78.3 punktów. Na wyjeździe Racing Club de Avellaneda ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 144.25 na mecz. Analizuj linie sum.