Riachuelo De La Rioja 106 vs 94 Comunicaciones

W ostatnich 4 bezpośrednich meczach 4 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
106
:
94
D
HT 49-39
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
168.75ostatnie 4 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Riachuelo De La Rioja
30%3Z 0R 7P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Comunicaciones
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
4
Wygrane Riachuelo De La Rioja
3
Remisy
0
Wygrane Comunicaciones
1
Średnia punktów
168.8

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
75%
25%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Riachuelo De La Rioja
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Riachuelo De La Rioja
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Riachuelo De La Rioja
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
4
Wygrane Riachuelo De La Rioja
3
Remisy
0
Wygrane Comunicaciones
1
Średnia punktów
168.8

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
75%
25%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Riachuelo De La Rioja
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Riachuelo De La Rioja
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Riachuelo De La Rioja
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Riachuelo De La Rioja — ostatnie 5 meczów

Argentina Liga Nacional|sob 04/02/23 22:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|śr 01/02/23 21:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|wt 24/01/23 22:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Comunicaciones — ostatnie 5 meczów

Argentina Liga Nacional|śr 01/02/23 22:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|pon 23/01/23 22:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|pt 20/01/23 22:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|pt 13/01/23 21:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|śr 11/01/23 19:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Riachuelo De La Rioja vs Comunicaciones — historia H2H

Argentina Liga Nacional|pt 13/01/23 21:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|czw 17/02/22 22:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|śr 02/02/22 21:30
Zakończone
Super 20|czw 30/09/21 14:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Riachuelo De La Rioja a Comunicaciones?

Historia spotkań Riachuelo De La Rioja x Comunicaciones: 4 spotkań — {home} 3W, 0R, {away} 1W (ostatnie 4 meczów). 675 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 13/01/2023 às 18:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Riachuelo De La Rioja
3
Remisy
0
Zwycięstwa Comunicaciones
1
Gole w historii
675

Najwyższe zwycięstwa

  • Riachuelo De La Rioja: Riachuelo De La Rioja 84 x 77 Comunicaciones
  • Comunicaciones: Riachuelo De La Rioja 86 x 95 Comunicaciones

Ostatnie spotkania

  1. Riachuelo De La Rioja 80 x 76 Comunicaciones
  2. Riachuelo De La Rioja 86 x 95 Comunicaciones
  3. Riachuelo De La Rioja 84 x 77 Comunicaciones
  4. Riachuelo De La Rioja 92 x 85 Comunicaciones

Riachuelo De La Rioja x Comunicaciones — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Riachuelo de La Rioja a Comunicaciones. 7 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Riachuelo de La Rioja ma 4 zwycięstw i 6 porażek, zdobywając 775 punktów i tracąc 802. Comunicaciones ma 6 zwycięstw i 4 porażek w 10 meczach, zdobywając 802 punktów i tracąc 781.

Wydajność

Riachuelo de La Rioja ma 40% zwycięstw i średnio 77.5 punktów na mecz. Comunicaciones ma 60% i średnio 80.2 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 7 meczach Riachuelo de La Rioja wygrała 4, a Comunicaciones 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Riachuelo de La Rioja ma 40% zwycięstw i średnio 84.2 punktów. Na wyjeździe Comunicaciones ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 180 na mecz. Analizuj linie sum.