Saski Baskonia 82 vs 96 Monbus Obradoiro

W ostatnich 6 bezpośrednich meczach 6 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
82
:
96
V
HT 45-52
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
160.67ostatnie 6 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Saski Baskonia
50%5Z 0R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Monbus Obradoiro
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
6
Wygrane Saski Baskonia
6
Remisy
0
Wygrane Monbus Obradoiro
0
Średnia punktów
160.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
33.3%
66.7%
170.5
16.7%
83.3%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
83.3%
16.7%
80.5
50%
50%
85.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Saski Baskonia
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Saski Baskonia
Procent
-14.5
0%
-10.5
16.7%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Saski Baskonia
Procent
-14.5
0%
-10.5
8.3%
-7.5
33.3%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
6
Wygrane Saski Baskonia
6
Remisy
0
Wygrane Monbus Obradoiro
0
Średnia punktów
160.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
33.3%
66.7%
170.5
16.7%
83.3%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
83.3%
16.7%
80.5
50%
50%
85.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Saski Baskonia
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Saski Baskonia
Procent
-14.5
0%
-10.5
16.7%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Saski Baskonia
Procent
-14.5
0%
-10.5
8.3%
-7.5
33.3%

Saski Baskonia — ostatnie 5 meczów

Liga ACB|pon 05/06/17 15:30
Zakończone
Liga ACB|sob 03/06/17 14:00
Zakończone
Liga ACB|czw 01/06/17 15:30
Zakończone
Liga ACB|wt 30/05/17 15:30
Zakończone
Liga ACB|ndz 28/05/17 12:00
Zakończone
Saski Baskonia
Herb Saski Baskonia
73
:
71
Przerwa: 39-39
Herb Gran Canaria
Gran Canaria
Strona 1 z 2

Monbus Obradoiro — ostatnie 5 meczów

Liga ACB|ndz 14/05/17 13:00
Zakończone
Liga ACB|śr 10/05/17 13:45
Zakończone
Liga ACB|sob 06/05/17 15:00
Zakończone
Monbus Obradoiro
Herb Monbus Obradoiro
88
:
67
Przerwa: 51-35
Herb Real Betis
Real Betis
Liga ACB|sob 29/04/17 14:00
Zakończone
Liga ACB|ndz 23/04/17 13:00
Zakończone
Monbus Obradoiro
Herb Monbus Obradoiro
78
:
86
Przerwa: 41-42
Herb UCAM Murcia
UCAM Murcia
Strona 1 z 2

Saski Baskonia vs Monbus Obradoiro — historia H2H

Liga ACB|ndz 12/02/17 15:00
Zakończone
Liga ACB|sob 01/10/16 15:00
Zakończone
Copa del Rey|pt 19/02/16 18:30
Zakończone
Liga ACB|sob 13/02/16 17:00
Zakończone
Liga ACB|ndz 18/10/15 09:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Saski Baskonia a Monbus Obradoiro?

Historia spotkań Saski Baskonia x Monbus Obradoiro: 6 spotkań — {home} 6W, 0R, {away} 0W (ostatnie 6 meczów). 964 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 12/02/2017 às 13:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Saski Baskonia
6
Remisy
0
Zwycięstwa Monbus Obradoiro
0
Gole w historii
964

Najwyższe zwycięstwa

  • Saski Baskonia: Saski Baskonia 86 x 69 Monbus Obradoiro

Ostatnie spotkania

  1. Saski Baskonia 87 x 86 Monbus Obradoiro
  2. Saski Baskonia 92 x 76 Monbus Obradoiro
  3. Saski Baskonia 79 x 77 Monbus Obradoiro
  4. Saski Baskonia 86 x 69 Monbus Obradoiro
  5. Saski Baskonia 82 x 75 Monbus Obradoiro
  6. Saski Baskonia 81 x 74 Monbus Obradoiro

Saski Baskonia x Monbus Obradoiro — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Saski Baskonia a Monbus Obradoiro. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Saski Baskonia ma 2 zwycięstw i 8 porażek, zdobywając 817 punktów i tracąc 868. Monbus Obradoiro ma 4 zwycięstw i 6 porażek w 10 meczach, zdobywając 900 punktów i tracąc 929.

Wydajność

Saski Baskonia ma 20% zwycięstw i średnio 81.7 punktów na mecz. Monbus Obradoiro ma 40% i średnio 90 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Saski Baskonia wygrała 7, a Monbus Obradoiro 3.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Saski Baskonia ma 1 zwycięstw i 4 porażek. Monbus Obradoiro ma 2 zwycięstw i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Saski Baskonia ma 60% zwycięstw i średnio 93.4 punktów. Na wyjeździe Monbus Obradoiro ma 70% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 171.2 na mecz. Analizuj linie sum.