Sichuan Blue Whale 72 vs 70 Shanxi Xing Rui Flame

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
72
:
70
D
HT 37-41
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
157.20ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Sichuan Blue Whale
100%10Z 0R 0P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Shanxi Xing Rui Flame
90%9Z 0R 1P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Sichuan Blue Whale
7
Remisy
0
Wygrane Shanxi Xing Rui Flame
3
Średnia punktów
157.2

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
80%
20%
160.5
40%
60%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
90%
10%
80.5
70%
30%
85.5
30%
70%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
90%
10%
40.5
90%
10%
42.5
90%
10%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Sichuan Blue Whale
Procent
-14.5
60%
-10.5
60%
-7.5
60%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Sichuan Blue Whale
Procent
-14.5
40%
-10.5
50%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Sichuan Blue Whale
Procent
-14.5
11.1%
-10.5
27.8%
-7.5
30.6%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Sichuan Blue Whale
7
Remisy
0
Wygrane Shanxi Xing Rui Flame
3
Średnia punktów
157.2

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
80%
20%
160.5
40%
60%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
90%
10%
80.5
70%
30%
85.5
30%
70%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
90%
10%
40.5
90%
10%
42.5
90%
10%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Sichuan Blue Whale
Procent
-14.5
60%
-10.5
60%
-7.5
60%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Sichuan Blue Whale
Procent
-14.5
40%
-10.5
50%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Sichuan Blue Whale
Procent
-14.5
11.1%
-10.5
27.8%
-7.5
30.6%

Sichuan Blue Whale — ostatnie 5 meczów

WCBA|wt 14/04/26 11:30
Zakończone
WCBA|śr 08/04/26 11:30
Zakończone
WCBA|ndz 05/04/26 11:30
Zakończone
WCBA|pon 30/03/26 11:30
Zakończone
WCBA|pt 27/03/26 11:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Shanxi Xing Rui Flame — ostatnie 5 meczów

WCBA|wt 14/04/26 11:30
Zakończone
WCBA|śr 08/04/26 12:00
Zakończone
WCBA|ndz 05/04/26 11:30
Zakończone
WCBA|pon 30/03/26 11:30
Zakończone
WCBA|czw 26/03/26 11:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Sichuan Blue Whale vs Shanxi Xing Rui Flame — historia H2H

WCBA|wt 14/04/26 11:30
Zakończone
WCBA|wt 20/01/26 08:30
Zakończone
WCBA|sob 20/12/25 08:30
Zakończone
WCBA|czw 27/03/25 08:30
Zakończone
WCBA|wt 25/03/25 08:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Sichuan Blue Whale a Shanxi Xing Rui Flame?

Historia spotkań Sichuan Blue Whale x Shanxi Xing Rui Flame: 10 spotkań — {home} 7W, 0R, {away} 3W (ostatnie 10 meczów). 1572 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 14/04/2026 às 08:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Sichuan Blue Whale
7
Remisy
0
Zwycięstwa Shanxi Xing Rui Flame
3
Gole w historii
1572

Najwyższe zwycięstwa

  • Sichuan Blue Whale: Sichuan Blue Whale 102 x 59 Shanxi Xing Rui Flame
  • Shanxi Xing Rui Flame: Sichuan Blue Whale 82 x 91 Shanxi Xing Rui Flame

Ostatnie spotkania

  1. Sichuan Blue Whale 95 x 61 Shanxi Xing Rui Flame
  2. Sichuan Blue Whale 82 x 91 Shanxi Xing Rui Flame
  3. Sichuan Blue Whale 74 x 78 Shanxi Xing Rui Flame
  4. Sichuan Blue Whale 82 x 52 Shanxi Xing Rui Flame
  5. Sichuan Blue Whale 102 x 59 Shanxi Xing Rui Flame
  6. Sichuan Blue Whale 79 x 74 Shanxi Xing Rui Flame
  7. Sichuan Blue Whale 75 x 81 Shanxi Xing Rui Flame
  8. Sichuan Blue Whale 86 x 64 Shanxi Xing Rui Flame
  9. Sichuan Blue Whale 92 x 72 Shanxi Xing Rui Flame
  10. Sichuan Blue Whale 96 x 77 Shanxi Xing Rui Flame

Sichuan Blue Whale x Shanxi Xing Rui Flame — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Sichuan Blue Whale a Shanxi Xing Rui Flame. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Sichuan Blue Whale ma 7 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 823 punktów i tracąc 711. Shanxi Xing Rui Flame ma 7 zwycięstw i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 804 punktów i tracąc 737.

Wydajność

Sichuan Blue Whale ma 70% zwycięstw i średnio 82.3 punktów na mecz. Shanxi Xing Rui Flame ma 70% i średnio 80.4 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Sichuan Blue Whale wygrała 6, a Shanxi Xing Rui Flame 4.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Sichuan Blue Whale ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Shanxi Xing Rui Flame ma 2 zwycięstw i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Sichuan Blue Whale ma 70% zwycięstw i średnio 86.1 punktów. Na wyjeździe Shanxi Xing Rui Flame ma 80% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 150.5 na mecz. Analizuj linie sum.