Siena Saints 82 vs 75 Iona Gaels

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
82
:
75
D
HT 55-37
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
126.00ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Siena Saints
60%6Z 0R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Iona Gaels
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Siena Saints
4
Remisy
0
Wygrane Iona Gaels
6
Średnia punktów
126.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
10%
90%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
20%
80%
80.5
10%
90%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
70%
30%
40.5
70%
30%
42.5
70%
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Siena Saints
Procent
-14.5
20%
-10.5
30%
-7.5
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Siena Saints
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Siena Saints
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
10.7%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Siena Saints
4
Remisy
0
Wygrane Iona Gaels
6
Średnia punktów
126.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
10%
90%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
20%
80%
80.5
10%
90%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
70%
30%
40.5
70%
30%
42.5
70%
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Siena Saints
Procent
-14.5
20%
-10.5
30%
-7.5
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Siena Saints
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Siena Saints
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
10.7%

Siena Saints — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|czw 02/01/25 21:00
Zakończone
NCAA Women|pon 30/12/24 20:00
Zakończone
Siena Saints
Herb Siena Saints
73
:
76
Przerwa: 41-43
Herb Cornell Big Red
Cornell Big Red
NCAA Women|sob 21/12/24 16:00
Zakończone
NCAA Women|czw 19/12/24 20:00
Zakończone
NCAA Women|ndz 15/12/24 16:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Iona Gaels — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|czw 02/01/25 21:00
Zakończone
Marist Red Foxes
Herb Marist Red Foxes
67
:
69
Przerwa: 38-37
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
NCAA Women|ndz 29/12/24 16:00
Zakończone
Hofstra Pride
Herb Hofstra Pride
59
:
43
Przerwa: 35-20
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
NCAA Women|sob 21/12/24 16:00
Zakończone
NCAA Women|czw 19/12/24 20:00
Zakończone
NCAA Women|wt 10/12/24 20:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Siena Saints vs Iona Gaels — historia H2H

NCAA Women|czw 08/02/24 21:00
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
57
:
74
Przerwa: 23-30
Herb Siena Saints
Siena Saints
NCAA Women|sob 20/01/24 16:00
Zakończone
Siena Saints
Herb Siena Saints
77
:
56
Przerwa: 33-27
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
NCAA Women|pt 10/03/23 13:00
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
67
:
66
Przerwa: 33-40
Herb Siena Saints
Siena Saints
NCAA Women|czw 16/02/23 13:00
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
91
:
64
Przerwa: 51-31
Herb Siena Saints
Siena Saints
NCAA Women|sob 21/01/23 16:00
Zakończone
Siena Saints
Herb Siena Saints
66
:
68
Przerwa: 36-30
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Siena Saints a Iona Gaels?

Historia spotkań Siena Saints x Iona Gaels: 10 spotkań — {home} 4W, 0R, {away} 6W (ostatnie 10 meczów). 1260 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 08/02/2024 às 18:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Siena Saints
4
Remisy
0
Zwycięstwa Iona Gaels
6
Gole w historii
1260

Najwyższe zwycięstwa

  • Siena Saints: Siena Saints 77 x 56 Iona Gaels
  • Iona Gaels: Siena Saints 64 x 91 Iona Gaels

Ostatnie spotkania

  1. Siena Saints 74 x 57 Iona Gaels
  2. Siena Saints 77 x 56 Iona Gaels
  3. Siena Saints 66 x 67 Iona Gaels
  4. Siena Saints 64 x 91 Iona Gaels
  5. Siena Saints 66 x 68 Iona Gaels
  6. Siena Saints 57 x 64 Iona Gaels
  7. Siena Saints 56 x 51 Iona Gaels
  8. Siena Saints 57 x 45 Iona Gaels
  9. Siena Saints 47 x 58 Iona Gaels
  10. Siena Saints 64 x 75 Iona Gaels

Siena Saints x Iona Gaels — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Siena Saints a Iona Gaels. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Siena Saints ma 5 zwycięstw i 5 porażek, zdobywając 629 punktów i tracąc 662. Iona Gaels ma 8 zwycięstw i 2 porażek w 10 meczach, zdobywając 624 punktów i tracąc 566.

Wydajność

Siena Saints ma 50% zwycięstw i średnio 62.9 punktów na mecz. Iona Gaels ma 80% i średnio 62.4 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Siena Saints wygrała 4, a Iona Gaels 6.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Siena Saints ma 3 zwycięstw i 2 porażek. Iona Gaels ma 4 zwycięstw i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Siena Saints ma 60% zwycięstw i średnio 67.2 punktów. Na wyjeździe Iona Gaels ma 60% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 138.6 na mecz. Analizuj linie sum.