Sl Benfica 63 vs 74 Sporting Cp

W ostatnich 8 bezpośrednich meczach 8 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
63
:
74
V
HT 39-35
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
160.75ostatnie 8 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Sl Benfica
80%8Z 0R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Sporting Cp
70%7Z 0R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
8
Wygrane Sl Benfica
1
Remisy
0
Wygrane Sporting Cp
7
Średnia punktów
160.8

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
87.5%
12.5%
160.5
62.5%
37.5%
170.5
25%
75%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
87.5%
12.5%
80.5
37.5%
62.5%
85.5
25%
75%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Sl Benfica
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Sl Benfica
Procent
-14.5
0%
-10.5
12.5%
-7.5
25%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Sl Benfica
Procent
-14.5
3.1%
-10.5
6.3%
-7.5
12.5%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
8
Wygrane Sl Benfica
1
Remisy
0
Wygrane Sporting Cp
7
Średnia punktów
160.8

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
87.5%
12.5%
160.5
62.5%
37.5%
170.5
25%
75%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
87.5%
12.5%
80.5
37.5%
62.5%
85.5
25%
75%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Sl Benfica
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Sl Benfica
Procent
-14.5
0%
-10.5
12.5%
-7.5
25%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Sl Benfica
Procent
-14.5
3.1%
-10.5
6.3%
-7.5
12.5%

Sl Benfica — ostatnie 5 meczów

Portugal LBP|ndz 02/01/22 15:00
Zakończone
UD Oliveirense
Herb UD Oliveirense
67
:
88
Przerwa: 29-61
Herb Sl Benfica
Sl Benfica
Portugal LBP|śr 22/12/21 18:00
Zakończone
Ovarense
Herb Ovarense
79
:
86
Przerwa: 43-38
Herb Sl Benfica
Sl Benfica
Portugal LBP|pt 17/12/21 16:00
Zakończone
Vitória SC
Herb Vitória SC
68
:
108
Przerwa: 37-55
Herb Sl Benfica
Sl Benfica
Europe Cup|śr 15/12/21 18:30
Zakończone
Sl Benfica
Herb Sl Benfica
67
:
79
Przerwa: 32-37
Herb Trefl Sopot
Trefl Sopot
Portugal LBP|sob 11/12/21 18:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Sporting Cp — ostatnie 5 meczów

Portugal LBP|ndz 02/01/22 12:00
Zakończone
Portugal LBP|wt 28/12/21 16:00
Zakończone
Porto
Herb Porto
66
:
59
Przerwa: 39-37
Herb Sporting Cp
Sporting Cp
Portugal LBP|śr 22/12/21 15:30
Zakończone
Imortal BC
Herb Imortal BC
59
:
78
Przerwa: 37-43
Herb Sporting Cp
Sporting Cp
Portugal LBP|ndz 19/12/21 08:45
Zakończone
CAB Madeira
Herb CAB Madeira
83
:
95
Przerwa: 37-56
Herb Sporting Cp
Sporting Cp
Portugal LBP|pt 17/12/21 13:00
Zakończone
Sporting Cp
Herb Sporting Cp
94
:
63
Przerwa: 39-44
Herb Ovarense
Ovarense
Strona 1 z 2

Sl Benfica vs Sporting Cp — historia H2H

Club Friendly Games|ndz 05/09/21 12:30
Zakończone
Sporting CP
Herb Sporting CP
82
:
79
Przerwa: 39-36
Herb SL Benfica
SL Benfica
Portugal LBP|czw 13/05/21 15:00
Zakończone
SL Benfica
Herb SL Benfica
82
:
95
Przerwa: 42-52
Herb Sporting CP
Sporting CP
Portugal LBP|sob 08/05/21 14:30
Zakończone
Sporting CP
Herb Sporting CP
83
:
75
Przerwa: 41-42
Herb SL Benfica
SL Benfica
Portugal LBP|czw 06/05/21 14:30
Zakończone
Sporting CP
Herb Sporting CP
92
:
86
Przerwa: 38-48
Herb SL Benfica
SL Benfica
Portugal LBP|pt 19/03/21 16:00
Zakończone
SL Benfica
Herb SL Benfica
75
:
87
Przerwa: 34-37
Herb Sporting CP
Sporting CP
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Sl Benfica a Sporting Cp?

Historia spotkań Sl Benfica x Sporting Cp: 8 spotkań — {home} 1W, 0R, {away} 7W (ostatnie 8 meczów). 1286 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 05/09/2021 às 09:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Sl Benfica
1
Remisy
0
Zwycięstwa Sporting Cp
7
Gole w historii
1286

Najwyższe zwycięstwa

  • Sl Benfica: Sl Benfica 85 x 79 Sporting Cp
  • Sporting Cp: Sl Benfica 82 x 95 Sporting Cp

Ostatnie spotkania

  1. Sl Benfica 79 x 82 Sporting Cp
  2. Sl Benfica 82 x 95 Sporting Cp
  3. Sl Benfica 75 x 83 Sporting Cp
  4. Sl Benfica 86 x 92 Sporting Cp
  5. Sl Benfica 75 x 87 Sporting Cp
  6. Sl Benfica 63 x 67 Sporting Cp
  7. Sl Benfica 75 x 81 Sporting Cp
  8. Sl Benfica 85 x 79 Sporting Cp

Sl Benfica x Sporting — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między SL Benfica a Sporting CP. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach SL Benfica ma 8 zwycięstw i 2 porażek, zdobywając 919 punktów i tracąc 825. Sporting CP ma 5 zwycięstw i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 790 punktów i tracąc 775.

Wydajność

SL Benfica ma 80% zwycięstw i średnio 91.9 punktów na mecz. Sporting CP ma 50% i średnio 79 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach SL Benfica wygrała 7, a Sporting CP 3.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach SL Benfica ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Sporting CP ma 2 zwycięstw i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie SL Benfica ma 70% zwycięstw i średnio 88.3 punktów. Na wyjeździe Sporting CP ma 30% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 161.3 na mecz. Analizuj linie sum.