Uc Irvine Anteaters 74 vs 68 Uc Riverside Highlanders

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
111.70ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Uc Irvine Anteaters
100%10Z 0R 0P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Uc Riverside Highlanders
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Uc Irvine Anteaters
8
Remisy
0
Wygrane Uc Riverside Highlanders
2
Średnia punktów
111.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
70%
30%
40.5
70%
30%
42.5
70%
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Uc Irvine Anteaters
Procent
-14.5
20%
-10.5
40%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Uc Irvine Anteaters
Procent
-14.5
10%
-10.5
30%
-7.5
40%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Uc Irvine Anteaters
Procent
-14.5
0%
-10.5
14.3%
-7.5
25%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Uc Irvine Anteaters
8
Remisy
0
Wygrane Uc Riverside Highlanders
2
Średnia punktów
111.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
70%
30%
40.5
70%
30%
42.5
70%
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Uc Irvine Anteaters
Procent
-14.5
20%
-10.5
40%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Uc Irvine Anteaters
Procent
-14.5
10%
-10.5
30%
-7.5
40%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Uc Irvine Anteaters
Procent
-14.5
0%
-10.5
14.3%
-7.5
25%

Uc Irvine Anteaters — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|sob 17/01/26 19:00
Zakończone
NCAA Women|sob 10/01/26 19:00
Zakończone
NCAA Women|czw 08/01/26 23:00
Zakończone
NCAA Women|sob 03/01/26 19:00
Zakończone
NCAA Women|czw 01/01/26 19:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Uc Riverside Highlanders — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|sob 17/01/26 19:00
Zakończone
NCAA Women|czw 15/01/26 23:00
Zakończone
NCAA Women|sob 10/01/26 21:00
Zakończone
NCAA Women|czw 08/01/26 23:00
Zakończone
NCAA Women|pt 02/01/26 02:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Uc Irvine Anteaters vs Uc Riverside Highlanders — historia H2H

NCAA Women|czw 04/12/25 23:00
Zakończone
NCAA Women|czw 23/01/25 23:00
Zakończone
NCAA Women|sob 04/01/25 21:00
Zakończone
NCAA Women|sob 10/02/24 19:00
Zakończone
NCAA Women|czw 28/12/23 23:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Uc Irvine Anteaters

Uc Riverside Highlanders

Statystyki zawodników meczu Uc Irvine Anteaters x Uc Riverside Highlanders

W meczu Uc Irvine Anteaters x Uc Riverside Highlanders Hannah Wickstrom był najlepszym strzelcem z dorobkiem 30 punkty. Dane zarejestrowano 05.02.2026.

UC Irvine Anteaters

Statystyki zawodników UC Irvine Anteaters w meczu Uc Irvine Anteaters x Uc Riverside Highlanders
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Hunter HernandezG207168/197/141/53/63
Jada WynnG187073/100/33/79/103
Nohe'alani StoresF83033/43/40/02/22
Summah HansonF84223/51/22/30/01
Shirel NahumG77433/83/70/11/24
Ameerah GrantG52111/20/01/22/22
Naomy Zonzon-HuygheG50002/21/11/10/02
Lauryn MadsenG34221/40/01/40/01

UC Riverside Highlanders

Statystyki zawodników UC Riverside Highlanders w meczu Uc Irvine Anteaters x Uc Riverside Highlanders
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Hannah WickstromG3071613/1910/143/51/21
Taylor Swanson142115/93/62/32/22
Kaylani PolkG121013/71/22/54/45
Seneca HackleyG83121/61/50/16/62
Bria ShineG210191/21/10/10/01
Makayla MinshallG22111/21/10/10/22
Dieynaba SyllaF00000/00/00/00/01
Lucia Moreno Tallon01010/30/20/10/00
Maria Mejia01100/20/00/20/02
Maya ChocanoG01010/60/20/40/04

Jaki jest bilans spotkań między Uc Irvine Anteaters a Uc Riverside Highlanders?

Historia spotkań Uc Irvine Anteaters x Uc Riverside Highlanders: 10 spotkań — {home} 8W, 0R, {away} 2W (ostatnie 10 meczów). 1117 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 04/12/2025 às 20:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Uc Irvine Anteaters
8
Remisy
0
Zwycięstwa Uc Riverside Highlanders
2
Gole w historii
1117

Najwyższe zwycięstwa

  • Uc Irvine Anteaters: Uc Irvine Anteaters 77 x 40 Uc Riverside Highlanders
  • Uc Riverside Highlanders: Uc Irvine Anteaters 45 x 63 Uc Riverside Highlanders

Ostatnie spotkania

  1. Uc Irvine Anteaters 77 x 40 Uc Riverside Highlanders
  2. Uc Irvine Anteaters 56 x 53 Uc Riverside Highlanders
  3. Uc Irvine Anteaters 54 x 59 Uc Riverside Highlanders
  4. Uc Irvine Anteaters 62 x 53 Uc Riverside Highlanders
  5. Uc Irvine Anteaters 67 x 52 Uc Riverside Highlanders
  6. Uc Irvine Anteaters 56 x 45 Uc Riverside Highlanders
  7. Uc Irvine Anteaters 56 x 45 Uc Riverside Highlanders
  8. Uc Irvine Anteaters 59 x 53 Uc Riverside Highlanders
  9. Uc Irvine Anteaters 62 x 60 Uc Riverside Highlanders
  10. Uc Irvine Anteaters 45 x 63 Uc Riverside Highlanders

Uc Irvine Anteaters x Uc Riverside Highlanders — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między UC Irvine Anteaters a UC Riverside Highlanders. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach UC Irvine Anteaters ma 8 zwycięstw i 2 porażek, zdobywając 711 punktów i tracąc 598. UC Riverside Highlanders ma 5 zwycięstw i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 638 punktów i tracąc 638.

Wydajność

UC Irvine Anteaters ma 80% zwycięstw i średnio 71.1 punktów na mecz. UC Riverside Highlanders ma 50% i średnio 63.8 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach UC Irvine Anteaters wygrała 9, a UC Riverside Highlanders 1.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach UC Irvine Anteaters ma 3 zwycięstw i 2 porażek. UC Riverside Highlanders ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie UC Irvine Anteaters ma 80% zwycięstw i średnio 67.4 punktów. Na wyjeździe UC Riverside Highlanders ma 50% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 115.1 na mecz. Analizuj linie sum.