Vaqueros De Bayamon 68 vs 77 Osos De Manati

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
68
:
77
V
HT 34-42
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
181.00ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Vaqueros De Bayamon
40%4Z 0R 6P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Osos De Manati
20%2Z 0R 8P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Vaqueros De Bayamon
2
Remisy
0
Wygrane Osos De Manati
0
Średnia punktów
181.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
100%
0%
170.5
100%
0%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
0%
100%
40.5
0%
100%
42.5
0%
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Vaqueros De Bayamon
Procent
-14.5
50%
-10.5
50%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Vaqueros De Bayamon
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Vaqueros De Bayamon
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Vaqueros De Bayamon
2
Remisy
0
Wygrane Osos De Manati
0
Średnia punktów
181.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
100%
0%
170.5
100%
0%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
0%
100%
40.5
0%
100%
42.5
0%
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Vaqueros De Bayamon
Procent
-14.5
50%
-10.5
50%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Vaqueros De Bayamon
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Vaqueros De Bayamon
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Vaqueros De Bayamon — ostatnie 5 meczów

Puerto Rico BSN|pt 19/04/24 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|śr 17/04/24 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|śr 10/04/24 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|ndz 07/04/24 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|pt 05/04/24 21:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Osos De Manati — ostatnie 5 meczów

Puerto Rico BSN|czw 18/04/24 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|wt 16/04/24 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|pt 12/04/24 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|śr 10/04/24 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|pon 08/04/24 21:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Vaqueros De Bayamon vs Osos De Manati — historia H2H

Puerto Rico BSN|sob 06/05/23 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|pon 27/03/23 21:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Vaqueros De Bayamon a Osos De Manati?

Historia spotkań Vaqueros De Bayamon x Osos De Manati: 2 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 0W (ostatnie 2 meczów). 362 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 06/05/2023 às 18:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Vaqueros De Bayamon
2
Remisy
0
Zwycięstwa Osos De Manati
0
Gole w historii
362

Najwyższe zwycięstwa

  • Vaqueros De Bayamon: Vaqueros De Bayamon 104 x 83 Osos De Manati

Ostatnie spotkania

  1. Vaqueros De Bayamon 104 x 83 Osos De Manati
  2. Vaqueros De Bayamon 92 x 83 Osos De Manati

Vaqueros De Bayamon x Osos De Manati — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Vaqueros de Bayamón a Osos de Manatí. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Vaqueros de Bayamón ma 6 zwycięstw i 4 porażek, zdobywając 903 punktów i tracąc 846. Osos de Manatí ma 2 zwycięstw i 8 porażek w 10 meczach, zdobywając 907 punktów i tracąc 941.

Wydajność

Vaqueros de Bayamón ma 60% zwycięstw i średnio 90.3 punktów na mecz. Osos de Manatí ma 20% i średnio 90.7 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Vaqueros de Bayamón wygrała 7, a Osos de Manatí 3.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Vaqueros de Bayamón ma 3 zwycięstw i 2 porażek. Osos de Manatí ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Vaqueros de Bayamón ma 80% zwycięstw i średnio 100 punktów. Na wyjeździe Osos de Manatí ma 30% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 173.5 na mecz. Analizuj linie sum.