Vermont Catamounts 55 vs 68 Njit Highlanders

W ostatnich 8 bezpośrednich meczach 8 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
55
:
68
V
HT 24-33
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
119.88ostatnie 8 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Vermont Catamounts
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Njit Highlanders
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
8
Wygrane Vermont Catamounts
7
Remisy
0
Wygrane Njit Highlanders
1
Średnia punktów
119.9

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
12.5%
87.5%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
12.5%
87.5%
80.5
12.5%
87.5%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
37.5%
62.5%
40.5
37.5%
62.5%
42.5
37.5%
62.5%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Vermont Catamounts
Procent
-14.5
50%
-10.5
62.5%
-7.5
75%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Vermont Catamounts
Procent
-14.5
12.5%
-10.5
12.5%
-7.5
12.5%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Vermont Catamounts
Procent
-14.5
8.3%
-10.5
25%
-7.5
25%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
8
Wygrane Vermont Catamounts
7
Remisy
0
Wygrane Njit Highlanders
1
Średnia punktów
119.9

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
12.5%
87.5%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
12.5%
87.5%
80.5
12.5%
87.5%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
37.5%
62.5%
40.5
37.5%
62.5%
42.5
37.5%
62.5%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Vermont Catamounts
Procent
-14.5
50%
-10.5
62.5%
-7.5
75%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Vermont Catamounts
Procent
-14.5
12.5%
-10.5
12.5%
-7.5
12.5%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Vermont Catamounts
Procent
-14.5
8.3%
-10.5
25%
-7.5
25%

Vermont Catamounts — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|czw 11/01/24 13:00
Zakończone
NCAA Women|sob 06/01/24 15:00
Zakończone
NCAA Women|czw 04/01/24 20:00
Zakończone
NCAA Women|pt 29/12/23 15:00
Zakończone
NCAA Women|śr 20/12/23 13:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Njit Highlanders — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|czw 11/01/24 13:00
Zakończone
NCAA Women|sob 06/01/24 16:00
Zakończone
NCAA Women|ndz 31/12/23 15:00
Zakończone
Njit Highlanders
Herb Njit Highlanders
58
:
54
Przerwa: 31-19
Herb LIU Sharks
LIU Sharks
NCAA Women|pt 15/12/23 20:00
Zakończone
NCAA Women|wt 12/12/23 21:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Vermont Catamounts vs Njit Highlanders — historia H2H

NCAA Women|sob 18/02/23 16:00
Zakończone
NCAA Women|sob 21/01/23 21:00
Zakończone
NCAA Women|śr 02/02/22 19:00
Zakończone
NCAA Women|śr 19/01/22 20:00
Zakończone
NCAA Women|pon 28/12/20 16:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Vermont Catamounts a Njit Highlanders?

Historia spotkań Vermont Catamounts x Njit Highlanders: 8 spotkań — {home} 7W, 0R, {away} 1W (ostatnie 8 meczów). 959 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 18/02/2023 às 13:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Vermont Catamounts
7
Remisy
0
Zwycięstwa Njit Highlanders
1
Gole w historii
959

Najwyższe zwycięstwa

  • Vermont Catamounts: Vermont Catamounts 65 x 32 Njit Highlanders
  • Njit Highlanders: Vermont Catamounts 60 x 70 Njit Highlanders

Ostatnie spotkania

  1. Vermont Catamounts 85 x 73 Njit Highlanders
  2. Vermont Catamounts 65 x 32 Njit Highlanders
  3. Vermont Catamounts 56 x 30 Njit Highlanders
  4. Vermont Catamounts 71 x 49 Njit Highlanders
  5. Vermont Catamounts 65 x 45 Njit Highlanders
  6. Vermont Catamounts 60 x 70 Njit Highlanders
  7. Vermont Catamounts 65 x 59 Njit Highlanders
  8. Vermont Catamounts 71 x 63 Njit Highlanders

Vermont Catamounts x Njit Highlanders — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Vermont Catamounts a NJIT Highlanders. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Vermont Catamounts ma 8 zwycięstw i 2 porażek, zdobywając 582 punktów i tracąc 455. NJIT Highlanders ma 4 zwycięstw i 6 porażek w 10 meczach, zdobywając 598 punktów i tracąc 584.

Wydajność

Vermont Catamounts ma 80% zwycięstw i średnio 58.2 punktów na mecz. NJIT Highlanders ma 40% i średnio 59.8 punktów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Vermont Catamounts ma 80% zwycięstw i średnio 61.5 punktów. Na wyjeździe NJIT Highlanders ma 50% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 115.5 na mecz. Analizuj linie sum.