Statystyki Bahraini 2nd Division First Division 26/27
Bahraini 2nd Division First Division 26/27 ma średnio 2,33 gola na mecz w 12 meczach ujętych w tabeli; w próbie 500 zakończonych meczów 53,0% zakończyło się wynikiem powyżej 2,5 gola, a w 48,0% obie drużyny strzeliły gola.
Średnie sezonu
- Średnia goli na mecz: 2,33 (12 meczów w tabeli)
- Gole zdobyte w sezonie: 28
- Drużyny w tabeli: 12
- Powyżej 2,5 gola: 53,0% (500 zakończonych meczów)
- Powyżej 1,5 gola: 76,2%
- Powyżej 3,5 gola: 31,4%
- Obie drużyny strzelą: 48,0%
- Wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości: 36,6% / 25,8% / 37,6%
Gole w pierwszej połowie
- Średnia goli w pierwszej połowie: 1,15 (429 meczów z wynikiem do przerwy)
- Powyżej 0,5 gola w pierwszej połowie: 66,4%
- Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie: 31,5%
Gole na mecz według drużyny
| Drużyna | M | Gole/mecz | Stracone/mecz |
|---|---|---|---|
| Budaiya | 2 | 2,00 | 0,50 |
| Al Tadhamun | 2 | 2,00 | 0,50 |
| Al Hala | 2 | 2,00 | 1,00 |
| Al Bahrain | 2 | 2,00 | 1,00 |
| Um Alhassam | 2 | 2,00 | 1,00 |
| Al Ettihad | 2 | 1,50 | 0,50 |
| Busaiteen | 2 | 1,00 | 1,50 |
| Etehad Alreef | 2 | 1,00 | 3,00 |
| Isa Town | 2 | 0,50 | 2,50 |
| Al Shabab | 2 | 0,00 | 0,00 |
| Bouri | 2 | 0,00 | 1,00 |
| Galali | 2 | 0,00 | 1,50 |
Tabela zaktualizowana 13.10.2026 · wskaźniki obliczone na podstawie 500 zakończonych meczów · metodologia