Statystyki CONCACAF Central American Cup 2026
CONCACAF Central American Cup 2026 ma średnio 2,78 gola na mecz w 40 meczach ujętych w tabeli; w próbie 217 zakończonych meczów 56,2% zakończyło się wynikiem powyżej 2,5 gola, a w 52,1% obie drużyny strzeliły gola.
Średnie sezonu
- Średnia goli na mecz: 2,78 (40 meczów w tabeli)
- Gole zdobyte w sezonie: 111
- Drużyny w tabeli: 20
- Powyżej 2,5 gola: 56,2% (217 zakończonych meczów)
- Powyżej 1,5 gola: 75,6%
- Powyżej 3,5 gola: 33,6%
- Obie drużyny strzelą: 52,1%
- Wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości: 52,5% / 23,0% / 24,4%
Gole w pierwszej połowie
- Średnia goli w pierwszej połowie: 1,20 (217 meczów z wynikiem do przerwy)
- Powyżej 0,5 gola w pierwszej połowie: 69,1%
- Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie: 33,6%
Gole na mecz według drużyny
| Drużyna | M | Gole/mecz | Stracone/mecz |
|---|---|---|---|
| CD Plaza Amador | 4 | 2,50 | 2,50 |
| CD Olimpia | 4 | 2,25 | 0,75 |
| Deportivo Saprissa | 4 | 2,00 | 1,00 |
| CS Cartaginés | 4 | 2,00 | 0,50 |
| FC Motagua | 4 | 2,00 | 0,50 |
| LD Alajuelense | 4 | 1,75 | 0,75 |
| CD Luis Ángel Firpo | 4 | 1,75 | 0,75 |
| CD Marathon | 4 | 1,50 | 0,25 |
| Deportivo Mixco | 4 | 1,50 | 1,50 |
| CSD Xelajú MC | 4 | 1,25 | 1,75 |
| Diriangén FC | 4 | 1,25 | 2,75 |
| Alianza FC | 4 | 1,25 | 1,00 |
| Real Estelí | 4 | 1,25 | 1,50 |
| CD FAS | 4 | 1,25 | 1,25 |
| Herediano | 4 | 1,00 | 0,50 |
| CSD Municipal | 4 | 1,00 | 0,75 |
| Alianza FC | 4 | 0,75 | 1,75 |
| Umecit | 4 | 0,75 | 2,25 |
| Antigua GFC | 4 | 0,50 | 2,25 |
| Verdes FC | 4 | 0,25 | 3,50 |
Tabela zaktualizowana 17.10.2026 · wskaźniki obliczone na podstawie 217 zakończonych meczów · metodologia