Alisontia Steinsel 4 vs 1 Rumelange

W ostatnich 9 bezpośrednich meczach 7 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
4
:
1
D
HT 2-0
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
4.22ostatnie 9 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Alisontia Steinsel
40%4Z 0R 6P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Rumelange
50%5Z 1R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Alisontia Steinsel
4
Remisy
2
Wygrane Rumelange
3
Średnia goli
4.2

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
77.8%
22.2%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
57.1%
42.9%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Alisontia Steinsel
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
11.1%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Alisontia Steinsel
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Alisontia Steinsel
4
Remisy
2
Wygrane Rumelange
3
Średnia goli
4.2

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
67%
Obie drużyny strzelą - Nie
33%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
77.8%
22.2%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
57.1%
42.9%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Alisontia Steinsel
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
11.1%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Alisontia Steinsel
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Alisontia Steinsel — ostatnie 5 meczów

Promotion d'Honneur|sob 22/11/25 14:00
Zakończone
Promotion d'Honneur|ndz 16/11/25 12:00
Zakończone
Coupe de Luxembourg|ndz 09/11/25 12:00
Zakończone
Promotion d'Honneur|ndz 02/11/25 12:00
Zakończone
Promotion d'Honneur|ndz 26/10/25 12:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Rumelange — ostatnie 5 meczów

Promotion d'Honneur|ndz 16/11/25 12:00
Zakończone
Coupe de Luxembourg|ndz 09/11/25 12:00
Zakończone
Rumelange
Herb Rumelange
2
:
4
Przerwa: 1-0
Herb CS Fola Esch
CS Fola Esch
Promotion d'Honneur|ndz 02/11/25 12:00
Zakończone
Promotion d'Honneur|ndz 26/10/25 12:00
Zakończone
FC Wiltz 71
Herb FC Wiltz 71
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Rumelange
Rumelange
Promotion d'Honneur|ndz 19/10/25 11:00
Zakończone
Rumelange
Herb Rumelange
4
:
0
Przerwa: 2-0
Herb US Feulen
US Feulen
Strona 1 z 2

Alisontia Steinsel vs Rumelange — historia H2H

Promotion d'Honneur|ndz 02/03/25 12:00
Zakończone
Promotion d'Honneur|sob 07/09/24 13:00
Zakończone
Promotion d'Honneur|sob 30/03/24 14:00
Zakończone
Promotion d'Honneur|ndz 15/10/23 11:00
Zakończone
Promotion d'Honneur|sob 08/04/23 13:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Alisontia Steinsel a Rumelange?

Historia spotkań Alisontia Steinsel x Rumelange: 9 spotkań — {home} 4W, 2R, {away} 3W (ostatnie 9 meczów). 38 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 4,22 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 67,0% meczów. Aktualizacja: 02/03/2025 às 09:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Alisontia Steinsel
4
Remisy
2
Zwycięstwa Rumelange
3
Gole w historii
38
Średnia goli/mecz
4,22

Najwyższe zwycięstwa

  • Alisontia Steinsel: Alisontia Steinsel 3 x 0 Rumelange
  • Rumelange: Alisontia Steinsel 1 x 4 Rumelange

Ostatnie spotkania

  1. Alisontia Steinsel 1 x 4 Rumelange
  2. Alisontia Steinsel 3 x 3 Rumelange
  3. Alisontia Steinsel 1 x 0 Rumelange
  4. Alisontia Steinsel 2 x 2 Rumelange
  5. Alisontia Steinsel 4 x 2 Rumelange
  6. Alisontia Steinsel 2 x 4 Rumelange
  7. Alisontia Steinsel 2 x 4 Rumelange
  8. Alisontia Steinsel 1 x 0 Rumelange
  9. Alisontia Steinsel 3 x 0 Rumelange

Gole w połówkach — Alisontia Steinsel x Rumelange

  • 1. połowa (7 meczów z danymi): średnio 2,29 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 85,7% · powyżej 1,5 Gole: 85,7%
  • 2. połowa (7 meczów z danymi): średnio 2,57 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 100,0% · powyżej 1,5 Gole: 85,7%

Alisontia Steinsel x Rumelange — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania Alisontia Steinsel i Rumelange, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Alisontia Steinsel odnotował 2 zwycięstw, 2 remisów i 6 porażek, zdobywając 12 goli i tracąc 19. Rumelange odniósł 2 zwycięstw, 2 remisów i 6 porażek w 10 meczach, zdobywając 14 goli i tracąc 29.

Wydajność

Pod względem wyników Alisontia Steinsel ma 20% zwycięstw i średnio 1.2 goli na mecz. Rumelange ma 20% zwycięstw i średnio 1.4 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach Alisontia Steinsel wygrała 4 razy, Rumelange wygrała 4 razy i padły 2 remisy.

Ostatnia forma

W ostatniej formie Alisontia Steinsel ma 1 zwycięstw, 1 remisów i 3 porażek. Rumelange ma 1 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Alisontia Steinsel ma 20% zwycięstw i średnio 1.7 gola na mecz. Na wyjeździe Rumelange ma 20% zwycięstw i średnio 1.5 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 4.3 na mecz. W 80% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 70% spotkań.