Doxa Gratinis 3 vs 1 Paok Komotinis

Nome oficial do Doxa Gratinis: SKAP Doxa Gratinis.

W ostatnich 7 bezpośrednich meczach 4 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
3
:
1
D
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.71ostatnie 7 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Doxa Gratinis
20%2Z 0R 8P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Paok Komotinis
20%2Z 1R 7P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Doxa Gratinis
3
Remisy
2
Wygrane Paok Komotinis
2
Średnia goli
2.7

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50%
50%
1.5
25%
75%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Doxa Gratinis
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Doxa Gratinis
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Doxa Gratinis
3
Remisy
2
Wygrane Paok Komotinis
2
Średnia goli
2.7

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
57%
Obie drużyny strzelą - Nie
43%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50%
50%
1.5
25%
75%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Doxa Gratinis
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Doxa Gratinis
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Doxa Gratinis — ostatnie 5 meczów

A EPS Thrakis|sob 28/02/26 13:00
Zakończone
EPS Thrakis Cup|śr 25/02/26 13:00
Zakończone
A EPS Thrakis|sob 14/02/26 13:00
Zakończone
A EPS Thrakis|sob 31/01/26 10:00
Zakończone
A EPS Thrakis|sob 24/01/26 10:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Paok Komotinis — ostatnie 5 meczów

A EPS Thrakis|śr 04/03/26 13:30
Zakończone
A EPS Thrakis|sob 28/02/26 13:00
Zakończone
A EPS Thrakis|sob 14/02/26 13:00
Zakończone
A EPS Thrakis|śr 28/01/26 10:00
Zakończone
A EPS Thrakis|sob 17/01/26 10:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Doxa Gratinis vs Paok Komotinis — historia H2H

A EPS Thrakis|sob 22/11/25 10:00
Zakończone
A EPS Thrakis|śr 02/04/25 11:00
Zakończone
A EPS Thrakis|śr 12/03/25 11:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Doxa Gratinis a Paok Komotinis?

Historia spotkań Doxa Gratinis x Paok Komotinis: 7 spotkań — {home} 3W, 2R, {away} 2W (ostatnie 7 meczów). 19 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,71 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 57,0% meczów. Aktualizacja: 22/11/2025 às 07:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Doxa Gratinis
3
Remisy
2
Zwycięstwa Paok Komotinis
2
Gole w historii
19
Średnia goli/mecz
2,71

Najwyższe zwycięstwa

  • Doxa Gratinis: Doxa Gratinis 3 x 1 Paok Komotinis
  • Paok Komotinis: Doxa Gratinis 0 x 3 Paok Komotinis

Ostatnie spotkania

  1. Doxa Gratinis 0 x 0 Paok Komotinis
  2. Doxa Gratinis 3 x 1 Paok Komotinis
  3. Doxa Gratinis 0 x 3 Paok Komotinis
  4. Doxa Gratinis 1 x 4 Paok Komotinis
  5. Doxa Gratinis 1 x 0 Paok Komotinis
  6. Doxa Gratinis 3 x 1 Paok Komotinis
  7. Doxa Gratinis 1 x 1 Paok Komotinis

Gole w połówkach — Doxa Gratinis x Paok Komotinis

  • 1. połowa (4 meczów z danymi): średnio 0,75 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 50,0% · powyżej 1,5 Gole: 25,0%
  • 2. połowa (4 meczów z danymi): średnio 1,75 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 50,0% · powyżej 1,5 Gole: 50,0%

Doxa Gratinis x Paok Komotinis — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania SKAP Doxa Gratinis i PAOK Komotinis, z 9 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Wydajność

Pod względem wyników SKAP Doxa Gratinis ma 20% zwycięstw i średnio 0.7 goli na mecz. PAOK Komotinis ma 40% zwycięstw i średnio 2.2 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 9 bezpośrednich spotkaniach SKAP Doxa Gratinis wygrała 3 razy, PAOK Komotinis wygrała 4 razy i padły 2 remisy.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie SKAP Doxa Gratinis ma 40% zwycięstw i średnio 0.9 gola na mecz. Na wyjeździe PAOK Komotinis ma 20% zwycięstw i średnio 1.6 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2.56 na mecz. W 55.6% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 56% spotkań.