Fc Alverca 2 vs 1 Torreense

W ostatnich 7 bezpośrednich meczach 4 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
2
:
1
D
HT 1-1
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.14ostatnie 7 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Fc Alverca
80%8Z 0R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Torreense
70%7Z 0R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Fc Alverca
3
Remisy
2
Wygrane Torreense
2
Średnia goli
2.1

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Fc Alverca
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Fc Alverca
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Fc Alverca
3
Remisy
2
Wygrane Torreense
2
Średnia goli
2.1

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
57%
Obie drużyny strzelą - Nie
43%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Fc Alverca
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Fc Alverca
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Fc Alverca — ostatnie 5 meczów

Liga 3|sob 05/03/22 13:00
Zakończone
Liga 3|sob 26/02/22 12:00
Zakończone
Fc Alverca
Herb Fc Alverca
3
:
1
Przerwa: 2-0
Herb Torreense
Torreense
Liga 3|wt 22/02/22 16:30
Zakończone
Liga 3|sob 19/02/22 15:30
Zakończone
Caldas SC
Herb Caldas SC
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Fc Alverca
Fc Alverca
Liga 3|sob 12/02/22 12:00
Zakończone
Fc Alverca
Herb Fc Alverca
2
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Real SC
Real SC
Strona 1 z 2

Torreense — ostatnie 5 meczów

Liga 3|sob 05/03/22 13:00
Zakończone
Torreense
Herb Torreense
0
:
1
Przerwa: 0-0
Herb Amora FC
Amora FC
Liga 3|sob 26/02/22 12:00
Zakończone
FC Alverca
Herb FC Alverca
3
:
1
Przerwa: 2-0
Herb Torreense
Torreense
Liga 3|sob 19/02/22 17:30
Zakończone
Liga 3|sob 12/02/22 16:00
Zakończone
Liga 3|pt 04/02/22 11:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Fc Alverca vs Torreense — historia H2H

Liga 3|sob 26/02/22 12:00
Zakończone
FC Alverca
Herb FC Alverca
3
:
1
Przerwa: 2-0
Herb Torreense
Torreense
Liga 3|ndz 05/12/21 12:00
Zakończone
Torreense
Herb Torreense
1
:
2
Przerwa: 1-0
Herb FC Alverca
FC Alverca
Campeonato de Portugal|ndz 11/04/21 13:15
Zakończone
FC Alverca
Herb FC Alverca
0
:
0
Przerwa: 0-0
Herb Torreense
Torreense
Campeonato de Portugal|śr 10/03/21 13:00
Zakończone
Torreense
Herb Torreense
1
:
2
Przerwa: 1-1
Herb FC Alverca
FC Alverca
Taça de Portugal|ndz 22/11/20 08:00
Zakończone
Torreense
Herb Torreense
2
:
0
Przerwa: 0-0
Herb FC Alverca
FC Alverca
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Fc Alverca a Torreense?

Historia spotkań Fc Alverca x Torreense: 7 spotkań — {home} 3W, 2R, {away} 2W (ostatnie 7 meczów). 15 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,14 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 57,0% meczów. Aktualizacja: 26/02/2022 às 09:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Fc Alverca
3
Remisy
2
Zwycięstwa Torreense
2
Gole w historii
15
Średnia goli/mecz
2,14

Najwyższe zwycięstwa

  • Fc Alverca: Fc Alverca 3 x 1 Torreense
  • Torreense: Fc Alverca 0 x 2 Torreense

Ostatnie spotkania

  1. Fc Alverca 3 x 1 Torreense
  2. Fc Alverca 2 x 1 Torreense
  3. Fc Alverca 0 x 0 Torreense
  4. Fc Alverca 2 x 1 Torreense
  5. Fc Alverca 0 x 2 Torreense
  6. Fc Alverca 0 x 0 Torreense
  7. Fc Alverca 1 x 2 Torreense

Gole w połówkach — Fc Alverca x Torreense

  • 1. połowa (6 meczów z danymi): średnio 1,00 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 66,7% · powyżej 1,5 Gole: 33,3%
  • 2. połowa (6 meczów z danymi): średnio 1,50 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 83,3% · powyżej 1,5 Gole: 66,7%

Fc Alverca x Torreense — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania FC Alverca i Torreense, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach FC Alverca odnotował 3 zwycięstw, 2 remisów i 5 porażek, zdobywając 12 goli i tracąc 13. Torreense odniósł 3 zwycięstw, 3 remisów i 4 porażek w 10 meczach, zdobywając 9 goli i tracąc 13.

Wydajność

Pod względem wyników FC Alverca ma 30% zwycięstw i średnio 1.2 goli na mecz. Torreense ma 30% zwycięstw i średnio 0.9 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach FC Alverca wygrała 4 razy, Torreense wygrała 3 razy i padły 3 remisy.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie FC Alverca ma 50% zwycięstw i średnio 1.4 gola na mecz. Na wyjeździe Torreense ma 30% zwycięstw i średnio 0.8 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2.2 na mecz. W 50% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 50% spotkań.