Fc Elva 1 vs 0 Nomme Kalju U21

W ostatnich 9 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
1
:
0
D
HT 1-0
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.63ostatnie 9 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Fc Elva
50%5Z 1R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Nomme Kalju U21
20%2Z 3R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Fc Elva
5
Remisy
3
Wygrane Nomme Kalju U21
1
Średnia goli
2.6

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50%
50%
1.5
0%
100%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Fc Elva
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Fc Elva
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Fc Elva
5
Remisy
3
Wygrane Nomme Kalju U21
1
Średnia goli
2.6

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
56%
Obie drużyny strzelą - Nie
33%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50%
50%
1.5
0%
100%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Fc Elva
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Fc Elva
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Fc Elva — ostatnie 5 meczów

Esiliiga|ndz 30/08/26 12:00
Zakończone
Esiliiga|sob 15/08/26 16:00
Zakończone
Tallinna Kalev
Herb Tallinna Kalev
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Fc Elva
Fc Elva
Eesti Karikas|śr 12/08/26 16:00
Zakończone
Esiliiga|sob 08/08/26 12:00
Zakończone
Fc Elva
Herb Fc Elva
2
:
1
Przerwa: 2-0
Herb Tartu JK Welco
Tartu JK Welco
Esiliiga|sob 01/08/26 16:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Nomme Kalju U21 — ostatnie 5 meczów

Esiliiga|sob 29/08/26 09:30
Zakończone
Esiliiga|pon 17/08/26 16:00
Zakończone
Esiliiga|pon 10/08/26 16:00
Zakończone
Esiliiga|sob 01/08/26 16:00
Zakończone
Esiliiga|sob 25/07/26 16:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Fc Elva vs Nomme Kalju U21 — historia H2H

Esiliiga|sob 04/10/25 06:30
Zakończone
Esiliiga|sob 30/08/25 09:00
Zakończone
Esiliiga|ndz 11/05/25 06:30
Zakończone
Esiliiga|sob 08/03/25 07:30
Zakończone
Eesti Karikas|śr 24/08/22 12:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Fc Elva a Nomme Kalju U21?

Historia spotkań Fc Elva x Nomme Kalju U21: 9 spotkań — {home} 5W, 3R, {away} 1W (ostatnie 9 meczów). 21 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,63 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 62,9% meczów. Aktualizacja: 04/10/2025 às 03:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Fc Elva
5
Remisy
3
Zwycięstwa Nomme Kalju U21
1
Gole w historii
21
Średnia goli/mecz
2,63

Najwyższe zwycięstwa

  • Fc Elva: Fc Elva 2 x 0 Nomme Kalju U21
  • Nomme Kalju U21: Fc Elva 0 x 1 Nomme Kalju U21

Ostatnie spotkania

  1. Fc Elva 0 x 1 Nomme Kalju U21
  2. Fc Elva 1 x 1 Nomme Kalju U21
  3. Fc Elva 2 x 1 Nomme Kalju U21
  4. Fc Elva 2 x 0 Nomme Kalju U21
  5. Fc Elva null x null Nomme Kalju U21
  6. Fc Elva 3 x 2 Nomme Kalju U21
  7. Fc Elva 3 x 1 Nomme Kalju U21
  8. Fc Elva 2 x 0 Nomme Kalju U21
  9. Fc Elva 1 x 1 Nomme Kalju U21

Gole w połówkach — Fc Elva x Nomme Kalju U21

  • 1. połowa (8 meczów z danymi): średnio 0,50 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 50,0% · powyżej 1,5 Gole: 0,0%
  • 2. połowa (8 meczów z danymi): średnio 2,13 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 100,0% · powyżej 1,5 Gole: 75,0%

Fc Elva x Nomme Kalju U21 — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania FC Elva i Nõmme Kalju U21, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach FC Elva odnotował 4 zwycięstw, 4 remisów i 2 porażek, zdobywając 13 goli i tracąc 16. Nõmme Kalju U21 odniósł 1 zwycięstw, 2 remisów i 7 porażek w 10 meczach, zdobywając 7 goli i tracąc 18.

Wydajność

Pod względem wyników FC Elva ma 40% zwycięstw i średnio 1.3 goli na mecz. Nõmme Kalju U21 ma 10% zwycięstw i średnio 0.7 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach FC Elva wygrała 6 razy, Nõmme Kalju U21 wygrała 1 razy i padły 3 remisy.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie FC Elva ma 60% zwycięstw i średnio 1.7 gola na mecz. Na wyjeździe Nõmme Kalju U21 ma 10% zwycięstw i średnio 0.6 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2.22 na mecz. W 30% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 40% spotkań.