Fc Munsingen 3 vs 1 Fc Koniz

W ostatnich 9 bezpośrednich meczach 5 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
3
:
1
D
HT 0-1
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.67ostatnie 9 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Fc Munsingen
10%1Z 2R 7P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Fc Koniz
20%2Z 2R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Fc Munsingen
3
Remisy
1
Wygrane Fc Koniz
5
Średnia goli
2.7

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
55.6%
44.4%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
75%
25%
1.5
37.5%
62.5%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Fc Munsingen
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Fc Munsingen
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Fc Munsingen
3
Remisy
1
Wygrane Fc Koniz
5
Średnia goli
2.7

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
67%
Obie drużyny strzelą - Nie
33%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
55.6%
44.4%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
75%
25%
1.5
37.5%
62.5%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Fc Munsingen
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Fc Munsingen
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Fc Munsingen — ostatnie 5 meczów

Erste Liga Classic|ndz 09/08/26 12:30
Zakończone
Club Friendly Games|wt 28/07/26 18:00
Zakończone
Erste Liga Classic|sob 16/05/26 13:00
Zakończone
Erste Liga Classic|sob 02/05/26 13:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Fc Koniz — ostatnie 5 meczów

2. Liga Interregional|sob 09/05/26 14:30
Zakończone
2. Liga Interregional|ndz 26/04/26 13:30
Zakończone
2. Liga Interregional|sob 18/04/26 14:00
Zakończone
2. Liga Interregional|sob 11/04/26 10:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Fc Munsingen vs Fc Koniz — historia H2H

Erste Liga Classic|ndz 14/04/24 09:30
Zakończone
FC Münsingen
Herb FC Münsingen
3
:
1
Przerwa: 1-1
Herb FC Köniz
FC Köniz
Erste Liga Classic|sob 30/09/23 11:00
Zakończone
FC Köniz
Herb FC Köniz
0
:
1
Przerwa: 0-0
Herb FC Münsingen
FC Münsingen
Erste Liga Classic|ndz 05/03/23 10:30
Zakończone
FC Münsingen
Herb FC Münsingen
1
:
2
Przerwa: 0-1
Herb FC Köniz
FC Köniz
Erste Liga Classic|śr 31/08/22 15:00
Zakończone
FC Köniz
Herb FC Köniz
4
:
1
Przerwa: 0-0
Herb FC Münsingen
FC Münsingen
Promotion League|ndz 02/05/21 09:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Fc Munsingen a Fc Koniz?

Historia spotkań Fc Munsingen x Fc Koniz: 9 spotkań — {home} 3W, 1R, {away} 5W (ostatnie 9 meczów). 24 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,67 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 67,0% meczów. Aktualizacja: 14/04/2024 às 06:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Fc Munsingen
3
Remisy
1
Zwycięstwa Fc Koniz
5
Gole w historii
24
Średnia goli/mecz
2,67

Najwyższe zwycięstwa

  • Fc Munsingen: Fc Munsingen 3 x 1 Fc Koniz
  • Fc Koniz: Fc Munsingen 1 x 4 Fc Koniz

Ostatnie spotkania

  1. Fc Munsingen 3 x 1 Fc Koniz
  2. Fc Munsingen 1 x 0 Fc Koniz
  3. Fc Munsingen 1 x 2 Fc Koniz
  4. Fc Munsingen 1 x 4 Fc Koniz
  5. Fc Munsingen 0 x 1 Fc Koniz
  6. Fc Munsingen 0 x 2 Fc Koniz
  7. Fc Munsingen 1 x 2 Fc Koniz
  8. Fc Munsingen 1 x 1 Fc Koniz
  9. Fc Munsingen 2 x 1 Fc Koniz

Gole w połówkach — Fc Munsingen x Fc Koniz

  • 1. połowa (8 meczów z danymi): średnio 1,13 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 75,0% · powyżej 1,5 Gole: 37,5%
  • 2. połowa (8 meczów z danymi): średnio 1,75 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 100,0% · powyżej 1,5 Gole: 37,5%

Fc Munsingen x Fc Koniz — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania FC Münsingen i FC Köniz, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach FC Münsingen wygrała 3 razy, FC Köniz wygrała 6 razy i padły 1 remisy.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2.8 na mecz. W 60% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 70% spotkań.

Ograniczone dane dostępne dla tej analizy.