Fc Sion 2 vs 0 Fc Winterthur

W ostatnich 9 bezpośrednich meczach 4 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.67ostatnie 9 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Fc Sion
50%5Z 3R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Fc Winterthur
20%2Z 1R 7P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Fc Sion
3
Remisy
1
Wygrane Fc Winterthur
5
Średnia goli
2.7

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
44.4%
55.6%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Fc Sion
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Fc Sion
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Fc Sion
3
Remisy
1
Wygrane Fc Winterthur
5
Średnia goli
2.7

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
56%
Obie drużyny strzelą - Nie
44%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
44.4%
55.6%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Fc Sion
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Fc Sion
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Fc Sion — ostatnie 5 meczów

Club Friendly Games|pt 09/01/26 08:00
Zakończone
Club Friendly Games|wt 06/01/26 10:30
Zakończone
Fc Sion
Herb Fc Sion
6
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Olympique Béja
Olympique Béja
Swiss Super League|wt 16/12/25 16:30
Zakończone
Swiss Super League|sob 13/12/25 14:00
Zakończone
Swiss Super League|ndz 07/12/25 12:30
Zakończone
Fc Sion
Herb Fc Sion
2
:
0
Przerwa: 2-0
Herb Young Boys
Young Boys
Strona 1 z 2

Fc Winterthur — ostatnie 5 meczów

Club Friendly Games|pt 09/01/26 09:00
Zakończone
Club Friendly Games|wt 06/01/26 09:30
Zakończone
Swiss Super League|wt 16/12/25 16:30
Zakończone
Fc Winterthur
Herb Fc Winterthur
1
:
4
Przerwa: 1-3
Herb FC Thun
FC Thun
Swiss Super League|sob 13/12/25 14:00
Zakończone
Swiss Super League|ndz 07/12/25 10:00
Zakończone
Fc Winterthur
Herb Fc Winterthur
1
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Basel
Basel
Strona 1 z 2

Fc Sion vs Fc Winterthur — historia H2H

Swiss Super League|ndz 14/09/25 09:00
Zakończone
FC Winterthur
Herb FC Winterthur
2
:
3
Przerwa: 1-3
Herb FC Sion
FC Sion
Swiss Super League|czw 22/05/25 15:30
Zakończone
FC Winterthur
Herb FC Winterthur
2
:
0
Przerwa: 2-0
Herb FC Sion
FC Sion
Swiss Super League|śr 02/04/25 15:30
Zakończone
FC Sion
Herb FC Sion
1
:
2
Przerwa: 1-0
Herb FC Winterthur
FC Winterthur
Swiss Super League|ndz 01/12/24 10:15
Zakończone
FC Winterthur
Herb FC Winterthur
1
:
3
Przerwa: 0-1
Herb FC Sion
FC Sion
Swiss Super League|sob 10/08/24 13:00
Zakończone
FC Sion
Herb FC Sion
2
:
0
Przerwa: 0-0
Herb FC Winterthur
FC Winterthur
Strona 1 z 2

Kto sędziował mecz Fc Sion vs Fc Winterthur?

Johannes Von Mandach był sędzią meczu Fc Sion vs Fc Winterthur, ze średnią 5,2 kartek na mecz — próba: wszystkie 10 mecze.

Pełne statystyki sędziego Johannes Von Mandach.

Jaki jest bilans spotkań między Fc Sion a Fc Winterthur?

Historia spotkań Fc Sion x Fc Winterthur: 9 spotkań — {home} 3W, 1R, {away} 5W (ostatnie 9 meczów). 24 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,67 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 56,0% meczów. Aktualizacja: 14/09/2025 às 06:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Fc Sion
3
Remisy
1
Zwycięstwa Fc Winterthur
5
Gole w historii
24
Średnia goli/mecz
2,67

Najwyższe zwycięstwa

  • Fc Sion: Fc Sion 3 x 1 Fc Winterthur
  • Fc Winterthur: Fc Sion 0 x 2 Fc Winterthur

Ostatnie spotkania

  1. Fc Sion 3 x 2 Fc Winterthur
  2. Fc Sion 0 x 2 Fc Winterthur
  3. Fc Sion 1 x 2 Fc Winterthur
  4. Fc Sion 3 x 1 Fc Winterthur
  5. Fc Sion 2 x 0 Fc Winterthur
  6. Fc Sion 0 x 1 Fc Winterthur
  7. Fc Sion 1 x 1 Fc Winterthur
  8. Fc Sion 0 x 1 Fc Winterthur
  9. Fc Sion 1 x 3 Fc Winterthur

Gole w połówkach — Fc Sion x Fc Winterthur

  • 1. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,44 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 88,9% · powyżej 1,5 Gole: 33,3%
  • 2. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,22 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 66,7% · powyżej 1,5 Gole: 44,4%

Fc Sion x Fc Winterthur — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania FC Sion i FC Winterthur, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach FC Sion odnotował 5 zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek, zdobywając 19 goli i tracąc 18. FC Winterthur odniósł 7 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek w 10 meczach, zdobywając 27 goli i tracąc 11.

Wydajność

Pod względem wyników FC Sion ma 50% zwycięstw i średnio 1.9 goli na mecz. FC Winterthur ma 70% zwycięstw i średnio 2.7 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach FC Sion wygrała 4 razy, FC Winterthur wygrała 4 razy i padły 2 remisy.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie FC Sion ma 70% zwycięstw i średnio 2.3 gola na mecz. Na wyjeździe FC Winterthur ma 40% zwycięstw i średnio 1.9 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2.4 na mecz. W 30% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 50% spotkań.