Statystyki Felgueiras vs Lusitania Lourosa

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 5 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.20ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Felgueiras
30%3Z 3R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Lusitania Lourosa
70%7Z 3R 0P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Felgueiras
3
Remisy
3
Wygrane Lusitania Lourosa
4
Średnia goli
2.2

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80%
20%
1.5
70%
30%
2.5
50%
50%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
22.2%
77.8%
2.5
11.1%
88.9%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Felgueiras
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Felgueiras
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Felgueiras
3
Remisy
3
Wygrane Lusitania Lourosa
4
Średnia goli
2.2

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
40%
Obie drużyny strzelą - Nie
60%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80%
20%
1.5
70%
30%
2.5
50%
50%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
22.2%
77.8%
2.5
11.1%
88.9%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Felgueiras
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Felgueiras
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Felgueiras — ostatnie 5 meczów

Liga Portugal 2|ndz 01/11/26 14:00
Zakończone
Tondela
Herb Tondela
3
:
2
Przerwa: 2-1
Herb Felgueiras
Felgueiras
Liga Portugal 2|ndz 25/10/26 14:00
Zakończone
Taça de Portugal|ndz 18/10/26 14:00
Zakończone
Felgueiras
Herb Felgueiras
1
:
0
Przerwa: 0-0
Herb AD Fafe
AD Fafe
Liga Portugal 2|pon 12/10/26 17:00
Zakończone
Taça de Portugal|sob 19/09/26 13:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Lusitania Lourosa — ostatnie 5 meczów

Liga Portugal 2|ndz 01/11/26 15:30
Zakończone
Liga Portugal 2|ndz 25/10/26 14:00
Zakończone
Taça de Portugal|ndz 18/10/26 14:00
Zakończone
Liga Portugal 2|ndz 11/10/26 10:00
Zakończone
Taça de Portugal|ndz 20/09/26 14:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Felgueiras vs Lusitania Lourosa — historia H2H

Liga Portugal 2|ndz 25/10/26 14:00
Zakończone
Liga Portugal 2|sob 07/02/26 11:00
Zakończone
Liga Portugal 2|sob 30/08/25 10:00
Zakończone
Liga 3|ndz 28/04/24 15:00
Zakończone
Liga 3|sob 02/03/24 12:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Felgueiras a Lusitania Lourosa?

Historia spotkań Felgueiras x Lusitania Lourosa: 10 spotkań — {home} 3W, 3R, {away} 4W (ostatnie 10 meczów). 22 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,20 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 40,0% meczów. Aktualizacja: 25/10/2026 às 11:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Felgueiras
3
Remisy
3
Zwycięstwa Lusitania Lourosa
4
Gole w historii
22
Średnia goli/mecz
2,20

Najwyższe zwycięstwa

  • Felgueiras: Felgueiras 3 x 1 Lusitania Lourosa
  • Lusitania Lourosa: Felgueiras 0 x 3 Lusitania Lourosa

Ostatnie spotkania

  1. Felgueiras 2 x 2 Lusitania Lourosa
  2. Felgueiras 1 x 2 Lusitania Lourosa
  3. Felgueiras 3 x 1 Lusitania Lourosa
  4. Felgueiras 2 x 0 Lusitania Lourosa
  5. Felgueiras 0 x 1 Lusitania Lourosa
  6. Felgueiras 2 x 1 Lusitania Lourosa
  7. Felgueiras 0 x 0 Lusitania Lourosa
  8. Felgueiras 0 x 0 Lusitania Lourosa
  9. Felgueiras 0 x 2 Lusitania Lourosa
  10. Felgueiras 0 x 3 Lusitania Lourosa

Gole w połówkach — Felgueiras x Lusitania Lourosa

  • 1. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,00 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 66,7% · powyżej 1,5 Gole: 22,2%
  • 2. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,11 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 66,7% · powyżej 1,5 Gole: 44,4%

Felgueiras x Lusitania Lourosa — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania Felgueiras i Lusitânia Lourosa, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Wydajność

Pod względem wyników Felgueiras ma 30% zwycięstw i średnio 1.1 goli na mecz. Lusitânia Lourosa ma 70% zwycięstw i średnio 1.8 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach Felgueiras wygrała 3 razy, Lusitânia Lourosa wygrała 4 razy i padły 3 remisy.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Felgueiras ma 30% zwycięstw i średnio 1.1 gola na mecz. Na wyjeździe Lusitânia Lourosa ma 40% zwycięstw i średnio 1.3 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2.2 na mecz. W 50% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 40% spotkań.