Gremio U17 2 vs 2 Internacional U17

W ostatnich 7 bezpośrednich meczach 5 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
E
2
:
2
E
HT 0-2
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
3.00ostatnie 7 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Gremio U17
60%6Z 0R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Internacional U17
50%5Z 1R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Gremio U17
4
Remisy
1
Wygrane Internacional U17
2
Średnia goli
3.0

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
71.4%
28.6%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Gremio U17
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
42.9%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Gremio U17
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Gremio U17
4
Remisy
1
Wygrane Internacional U17
2
Średnia goli
3.0

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
57%
Obie drużyny strzelą - Nie
43%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
71.4%
28.6%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Gremio U17
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
42.9%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Gremio U17
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Gremio U17 — ostatnie 5 meczów

U17 Campeonato Brasileiro|wt 10/06/25 15:00
Zakończone
U17 Gaúcho|sob 07/06/25 15:00
Zakończone
U17 Campeonato Brasileiro|śr 04/06/25 15:00
Zakończone
U17 Gaúcho|sob 31/05/25 15:00
Zakończone
U17 Campeonato Brasileiro|czw 29/05/25 15:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Internacional U17 — ostatnie 5 meczów

U17 Campeonato Brasileiro|wt 10/06/25 15:00
Zakończone
U17 Gaúcho|sob 07/06/25 15:00
Zakończone
U17 Campeonato Brasileiro|śr 04/06/25 15:00
Zakończone
U17 Gaúcho|sob 31/05/25 15:00
Zakończone
U17 Campeonato Brasileiro|wt 27/05/25 15:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Gremio U17 vs Internacional U17 — historia H2H

U17 Campeonato Brasileiro|wt 10/06/25 15:00
Zakończone
U17 Copa Santiago|sob 11/01/25 19:00
Zakończone
U17 Copa do Brasil|pt 01/03/24 21:30
Zakończone
U17 Copa Santiago|sob 18/01/20 21:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Gremio U17 a Internacional U17?

Historia spotkań Gremio U17 x Internacional U17: 7 spotkań — {home} 4W, 1R, {away} 2W (ostatnie 7 meczów). 21 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 3,00 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 57,0% meczów. Aktualizacja: 10/06/2025 às 12:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Gremio U17
4
Remisy
1
Zwycięstwa Internacional U17
2
Gole w historii
21
Średnia goli/mecz
3,00

Najwyższe zwycięstwa

  • Gremio U17: Gremio U17 3 x 0 Internacional U17
  • Internacional U17: Gremio U17 0 x 2 Internacional U17

Ostatnie spotkania

  1. Gremio U17 2 x 1 Internacional U17
  2. Gremio U17 1 x 2 Internacional U17
  3. Gremio U17 0 x 2 Internacional U17
  4. Gremio U17 3 x 0 Internacional U17
  5. Gremio U17 1 x 1 Internacional U17
  6. Gremio U17 3 x 0 Internacional U17
  7. Gremio U17 4 x 1 Internacional U17

Gole w połówkach — Gremio U17 x Internacional U17

  • 1. połowa (3 meczów z danymi): średnio 1,33 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 100,0% · powyżej 1,5 Gole: 33,3%
  • 2. połowa (3 meczów z danymi): średnio 1,33 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 100,0% · powyżej 1,5 Gole: 33,3%

Gremio U17 x Internacional U17 — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania Grêmio U17 i Internacional U17, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Grêmio U17 odnotował 2 zwycięstw, 1 remisów i 7 porażek, zdobywając 14 goli i tracąc 18. Internacional U17 odniósł 3 zwycięstw, 1 remisów i 6 porażek w 10 meczach, zdobywając 15 goli i tracąc 8.

Wydajność

Pod względem wyników Grêmio U17 ma 20% zwycięstw i średnio 1.4 goli na mecz. Internacional U17 ma 30% zwycięstw i średnio 1.5 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach Grêmio U17 wygrała 2 razy, Internacional U17 wygrała 6 razy i padły 2 remisy.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Grêmio U17 ma 30% zwycięstw i średnio 1.6 gola na mecz. Na wyjeździe Internacional U17 ma 30% zwycięstw i średnio 1.1 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2.8 na mecz. W 50% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 50% spotkań.