Statystyki Guingamp vs Metz

W ostatnich 9 bezpośrednich meczach 6 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
3.44ostatnie 9 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Guingamp
30%3Z 2R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Metz
40%4Z 3R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Guingamp
3
Remisy
3
Wygrane Metz
3
Średnia goli
3.4

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
77.8%
22.2%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Guingamp
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
11.1%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Guingamp
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Guingamp
3
Remisy
3
Wygrane Metz
3
Średnia goli
3.4

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
67%
Obie drużyny strzelą - Nie
33%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
77.8%
22.2%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Guingamp
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
11.1%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Guingamp
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Guingamp — ostatnie 5 meczów

Ligue 2|pt 16/10/26 18:00
Zakończone
Guingamp
Herb Guingamp
1
:
2
Przerwa: 0-2
Herb Pau FC
Pau FC
Ligue 2|pt 09/10/26 18:00
Zakończone
Nancy
Herb Nancy
1
:
0
Przerwa: 0-0
Herb Guingamp
Guingamp
Club Friendly Games|pt 02/10/26 16:00
Zakończone
Guingamp
Herb Guingamp
2
:
1
Przerwa: 2-0
Herb Le Mans
Le Mans
Ligue 2|sob 19/09/26 12:00
Zakończone
Guingamp
Herb Guingamp
1
:
3
Przerwa: 0-2
Herb Red Star FC
Red Star FC
Ligue 2|sob 12/09/26 12:00
Zakończone
Guingamp
Herb Guingamp
2
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Annecy FC
Annecy FC
Strona 1 z 2

Metz — ostatnie 5 meczów

Ligue 2|sob 17/10/26 12:00
Zakończone
Metz
Herb Metz
3
:
2
Przerwa: 2-0
Herb Sochaux
Sochaux
Ligue 2|pon 12/10/26 18:45
Zakończone
Dijon
Herb Dijon
4
:
2
Przerwa: 3-1
Herb Metz
Metz
Ligue 2|sob 19/09/26 18:00
Zakończone
Metz
Herb Metz
2
:
2
Przerwa: 0-0
Herb Saint-Étienne
Saint-Étienne
Ligue 2|pon 14/09/26 18:45
Zakończone
Red Star FC
Herb Red Star FC
1
:
0
Przerwa: 0-0
Herb Metz
Metz
Ligue 2|sob 05/09/26 12:00
Zakończone
Metz
Herb Metz
4
:
1
Przerwa: 3-1
Herb Rodez AF
Rodez AF
Strona 1 z 2

Guingamp vs Metz — historia H2H

Ligue 2|sob 08/08/26 18:45
Zakończone
Metz
Herb Metz
2
:
1
Przerwa: 0-0
Herb Guingamp
Guingamp
Ligue 2|sob 15/02/25 16:00
Zakończone
Guingamp
Herb Guingamp
0
:
3
Przerwa: 0-1
Herb Metz
Metz
Ligue 2|pt 25/10/24 15:00
Zakończone
Metz
Herb Metz
1
:
0
Przerwa: 0-0
Herb Guingamp
Guingamp
Ligue 2|sob 20/05/23 14:00
Zakończone
Guingamp
Herb Guingamp
1
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Metz
Metz
Ligue 2|pon 12/09/22 15:45
Zakończone
Metz
Herb Metz
3
:
6
Przerwa: 3-3
Herb Guingamp
Guingamp
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Guingamp a Metz?

Historia spotkań Guingamp x Metz: 9 spotkań — {home} 3W, 3R, {away} 3W (ostatnie 9 meczów). 31 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 3,44 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 67,0% meczów. Aktualizacja: 08/08/2026 às 15:45.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Guingamp
3
Remisy
3
Zwycięstwa Metz
3
Gole w historii
31
Średnia goli/mecz
3,44

Najwyższe zwycięstwa

  • Guingamp: Guingamp 6 x 3 Metz
  • Metz: Guingamp 0 x 3 Metz

Ostatnie spotkania

  1. Guingamp 1 x 2 Metz
  2. Guingamp 0 x 3 Metz
  3. Guingamp 0 x 1 Metz
  4. Guingamp 1 x 1 Metz
  5. Guingamp 6 x 3 Metz
  6. Guingamp 2 x 2 Metz
  7. Guingamp 3 x 1 Metz
  8. Guingamp 1 x 0 Metz
  9. Guingamp 2 x 2 Metz

Gole w połówkach — Guingamp x Metz

  • 1. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,56 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 77,8% · powyżej 1,5 Gole: 33,3%
  • 2. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,89 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 88,9% · powyżej 1,5 Gole: 66,7%

Guingamp x Metz — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania Guingamp i Metz, z 9 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Guingamp odnotował 3 zwycięstw, 2 remisów i 5 porażek, zdobywając 15 goli i tracąc 18. Metz odniósł 4 zwycięstw, 3 remisów i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 18 goli i tracąc 16.

Wydajność

Pod względem wyników Guingamp ma 30% zwycięstw i średnio 1.5 goli na mecz. Metz ma 40% zwycięstw i średnio 1.8 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 9 bezpośrednich spotkaniach Guingamp wygrała 3 razy, Metz wygrała 3 razy i padły 3 remisy.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 3.44 na mecz. W 66.7% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 67% spotkań.