Le Mans 0 vs 1 Bourg En Bresse

Nome oficial do Bourg En Bresse: Bourg-en-Bresse.

W ostatnich 9 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
0
:
1
V
HT 0-1
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.11ostatnie 9 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Le Mans
60%6Z 3R 1P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Bourg En Bresse
30%3Z 5R 2P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Le Mans
2
Remisy
3
Wygrane Bourg En Bresse
4
Średnia goli
2.1

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
11.1%
88.9%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Le Mans
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Le Mans
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Le Mans
2
Remisy
3
Wygrane Bourg En Bresse
4
Średnia goli
2.1

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
56%
Obie drużyny strzelą - Nie
44%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
11.1%
88.9%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Le Mans
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Le Mans
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Le Mans — ostatnie 5 meczów

National 1|pt 14/02/25 15:30
Zakończone
National 1|sob 08/02/25 14:00
Zakończone
Dijon
Herb Dijon
0
:
5
Przerwa: 0-5
Herb Le Mans
Le Mans
Coupe de France|wt 04/02/25 17:10
Zakończone
National 1|pt 31/01/25 15:30
Zakończone
Le Mans
Herb Le Mans
1
:
1
Przerwa: 1-1
Herb Sochaux
Sochaux
National 1|pt 24/01/25 14:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Bourg En Bresse — ostatnie 5 meczów

National 1|pt 07/02/25 15:30
Zakończone
National 1|pt 31/01/25 15:30
Zakończone
National 1|pt 24/01/25 15:30
Zakończone
National 1|sob 18/01/25 15:30
Zakończone
Bourg En Bresse
Herb Bourg En Bresse
1
:
1
Przerwa: 1-0
Herb Sochaux
Sochaux
National 1|pt 10/01/25 15:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Le Mans vs Bourg En Bresse — historia H2H

National 1|pt 20/09/24 14:30
Zakończone
Le Mans
Herb Le Mans
1
:
2
Przerwa: 1-1
Herb Bourg-en-Bresse
Bourg-en-Bresse
National 1|pt 21/04/23 14:30
Zakończone
Bourg-en-Bresse
Herb Bourg-en-Bresse
1
:
1
Przerwa: 0-0
Herb Le Mans
Le Mans
National 1|pt 02/12/22 15:30
Zakończone
Le Mans
Herb Le Mans
1
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Bourg-en-Bresse
Bourg-en-Bresse
National 1|pt 11/02/22 15:00
Zakończone
Le Mans
Herb Le Mans
1
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Bourg-en-Bresse
Bourg-en-Bresse
National 1|pt 03/09/21 14:00
Zakończone
Bourg-en-Bresse
Herb Bourg-en-Bresse
1
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Le Mans
Le Mans
Strona 1 z 2

Składy Le Mans vs Bourg En Bresse

Podstawowi i rezerwowi zawodnicy Le Mans vs Bourg En Bresse, z numerami koszulek i pozycjami — dane zarejestrowano 26.11.2025.

Jaki jest bilans spotkań między Le Mans a Bourg En Bresse?

Historia spotkań Le Mans x Bourg En Bresse: 9 spotkań — {home} 2W, 3R, {away} 4W (ostatnie 9 meczów). 19 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,11 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 56,0% meczów. Aktualizacja: 20/09/2024 às 11:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Le Mans
2
Remisy
3
Zwycięstwa Bourg En Bresse
4
Gole w historii
19
Średnia goli/mecz
2,11

Najwyższe zwycięstwa

  • Le Mans: Le Mans 1 x 0 Bourg En Bresse
  • Bourg En Bresse: Le Mans 0 x 3 Bourg En Bresse

Ostatnie spotkania

  1. Le Mans 1 x 2 Bourg En Bresse
  2. Le Mans 1 x 1 Bourg En Bresse
  3. Le Mans 1 x 1 Bourg En Bresse
  4. Le Mans 1 x 2 Bourg En Bresse
  5. Le Mans 1 x 1 Bourg En Bresse
  6. Le Mans 0 x 2 Bourg En Bresse
  7. Le Mans 1 x 0 Bourg En Bresse
  8. Le Mans 0 x 3 Bourg En Bresse
  9. Le Mans 1 x 0 Bourg En Bresse

Gole w połówkach — Le Mans x Bourg En Bresse

  • 1. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,00 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 88,9% · powyżej 1,5 Gole: 11,1%
  • 2. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,11 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 77,8% · powyżej 1,5 Gole: 33,3%

Le Mans x Bourg En Bresse — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania Le Mans i Bourg-en-Bresse, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Le Mans odnotował 2 zwycięstw, 3 remisów i 5 porażek, zdobywając 13 goli i tracąc 19. Bourg-en-Bresse odniósł 1 zwycięstw, 2 remisów i 7 porażek w 10 meczach, zdobywając 8 goli i tracąc 13.

Wydajność

Pod względem wyników Le Mans ma 20% zwycięstw i średnio 1.3 goli na mecz. Bourg-en-Bresse ma 10% zwycięstw i średnio 0.8 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach Le Mans wygrała 3 razy, Bourg-en-Bresse wygrała 4 razy i padły 3 remisy.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Le Mans ma 60% zwycięstw i średnio 1.7 gola na mecz. Na wyjeździe Bourg-en-Bresse ma 10% zwycięstw i średnio 0.9 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2 na mecz. W 30% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 50% spotkań.