Statystyki Londrina vs Caxias

Nome oficial do Londrina: Londrina Esporte Clube.

W ostatnich 6 bezpośrednich meczach 1 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.50ostatnie 6 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Londrina
10%1Z 2R 7P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Caxias
40%4Z 3R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
6
Wygrane Londrina
2
Remisy
3
Wygrane Caxias
1
Średnia goli
2.5

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
83.3%
16.7%
2.5
16.7%
83.3%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
16.7%
83.3%
2.5
16.7%
83.3%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Londrina
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Londrina
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
6
Wygrane Londrina
2
Remisy
3
Wygrane Caxias
1
Średnia goli
2.5

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
67%
Obie drużyny strzelą - Nie
33%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
83.3%
16.7%
2.5
16.7%
83.3%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
16.7%
83.3%
2.5
16.7%
83.3%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Londrina
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Londrina
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Londrina — ostatnie 5 meczów

Brasileirão Série B|ndz 01/11/26 19:00
Zakończone
Taça FPF|wt 27/10/26 18:00
Zakończone
Athletico
Herb Athletico
4
:
1
Przerwa: 0-0
Herb Londrina
Londrina
Brasileirão Série B|sob 24/10/26 21:30
Zakończone
CRB
Herb CRB
2
:
1
Przerwa: 2-0
Herb Londrina
Londrina
Brasileirão Série B|wt 20/10/26 22:30
Zakończone
Londrina
Herb Londrina
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Cuiabá
Cuiabá
Taça FPF|ndz 18/10/26 18:30
Zakończone
Londrina
Herb Londrina
1
:
3
Przerwa: 1-0
Herb Athletico
Athletico
Strona 1 z 2

Caxias — ostatnie 5 meczów

Brasileirão Série C|sob 29/08/26 20:00
Zakończone
Caxias
Herb Caxias
0
:
0
Przerwa: 0-0
Herb Inter de Limeira
Inter de Limeira
Brasileirão Série C|ndz 16/08/26 19:00
Zakończone
Caxias
Herb Caxias
1
:
2
Przerwa: 1-1
Herb Figueirense
Figueirense
Brasileirão Série C|ndz 09/08/26 21:30
Zakończone
AO Itabaiana
Herb AO Itabaiana
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Caxias
Caxias
Brasileirão Série C|ndz 26/07/26 21:30
Zakończone
Caxias
Herb Caxias
1
:
2
Przerwa: 1-0
Herb Botafogo-PB
Botafogo-PB
Brasileirão Série C|sob 30/05/26 22:30
Zakończone
Caxias
Herb Caxias
2
:
1
Przerwa: 0-0
Herb Ituano
Ituano
Strona 1 z 2

Londrina vs Caxias — historia H2H

Brasileirão Série C|ndz 28/09/25 19:00
Zakończone
Brasileirão Série C|sob 20/09/25 19:30
Zakończone
Brasileirão Série C|sob 31/05/25 19:30
Zakończone
Brasileirão Série C|sob 20/07/24 17:00
Zakończone
Brasileirão Série C|ndz 13/09/15 19:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Londrina a Caxias?

Historia spotkań Londrina x Caxias: 6 spotkań — {home} 2W, 3R, {away} 1W (ostatnie 6 meczów). 15 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,50 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 67,0% meczów. Aktualizacja: 28/09/2025 às 16:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Londrina
2
Remisy
3
Zwycięstwa Caxias
1
Gole w historii
15
Średnia goli/mecz
2,50

Najwyższe zwycięstwa

  • Londrina: Londrina 2 x 0 Caxias
  • Caxias: Londrina 2 x 4 Caxias

Ostatnie spotkania

  1. Londrina 1 x 0 Caxias
  2. Londrina 1 x 1 Caxias
  3. Londrina 2 x 4 Caxias
  4. Londrina 2 x 0 Caxias
  5. Londrina 1 x 1 Caxias
  6. Londrina 1 x 1 Caxias

Gole w połówkach — Londrina x Caxias

  • 1. połowa (6 meczów z danymi): średnio 1,33 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 66,7% · powyżej 1,5 Gole: 16,7%
  • 2. połowa (6 meczów z danymi): średnio 1,17 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 100,0% · powyżej 1,5 Gole: 16,7%

Londrina x Caxias — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania Londrina Esporte Clube i Caxias, z 6 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Londrina Esporte Clube odnotował 1 zwycięstw, 2 remisów i 7 porażek, zdobywając 8 goli i tracąc 19. Caxias odniósł 4 zwycięstw, 3 remisów i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 11 goli i tracąc 7.

Wydajność

Pod względem wyników Londrina Esporte Clube ma 10% zwycięstw i średnio 0.8 goli na mecz. Caxias ma 40% zwycięstw i średnio 1.1 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 6 bezpośrednich spotkaniach Londrina Esporte Clube wygrała 2 razy, Caxias wygrała 1 razy i padły 3 remisy.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Londrina Esporte Clube ma 30% zwycięstw i średnio 1.6 gola na mecz. Na wyjeździe Caxias ma 30% zwycięstw i średnio 0.8 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2.5 na mecz. W 16.7% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 67% spotkań.