Malmo Ff 1 vs 3 Hammarby If

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 5 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.60ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Malmo Ff
30%3Z 3R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Hammarby If
60%6Z 1R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Malmo Ff
5
Remisy
3
Wygrane Hammarby If
2
Średnia goli
2.6

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70%
30%
1.5
70%
30%
2.5
50%
50%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
55.6%
44.4%
2.5
22.2%
77.8%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Malmo Ff
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Malmo Ff
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
11.1%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Malmo Ff
5
Remisy
3
Wygrane Hammarby If
2
Średnia goli
2.6

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
50%
Obie drużyny strzelą - Nie
50%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70%
30%
1.5
70%
30%
2.5
50%
50%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
55.6%
44.4%
2.5
22.2%
77.8%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Malmo Ff
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Malmo Ff
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
11.1%

Malmo Ff — ostatnie 5 meczów

UEFA Europa League|czw 23/10/25 16:00
Zakończone
Allsvenskan|sob 18/10/25 10:00
Zakończone
Allsvenskan|ndz 05/10/25 11:30
Zakończone
IK Sirius
Herb IK Sirius
5
:
1
Przerwa: 2-1
Herb Malmo Ff
Malmo Ff
UEFA Europa League|czw 02/10/25 13:45
Zakończone
Allsvenskan|ndz 28/09/25 11:30
Zakończone
Malmo Ff
Herb Malmo Ff
3
:
2
Przerwa: 1-1
Herb IFK Värnamo
IFK Värnamo
Strona 1 z 2

Hammarby If — ostatnie 5 meczów

Allsvenskan|ndz 19/10/25 09:00
Zakończone
Hammarby If
Herb Hammarby If
2
:
1
Przerwa: 1-0
Herb AIK
AIK
Allsvenskan|ndz 05/10/25 09:00
Zakończone
Allsvenskan|ndz 28/09/25 09:00
Zakończone
Allsvenskan|ndz 21/09/25 09:00
Zakończone
Hammarby If
Herb Hammarby If
4
:
0
Przerwa: 0-0
Herb BK Häcken
BK Häcken
Allsvenskan|ndz 14/09/25 09:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Malmo Ff vs Hammarby If — historia H2H

Allsvenskan|śr 23/04/25 14:00
Zakończone
Hammarby IF
Herb Hammarby IF
2
:
0
Przerwa: 0-0
Herb Malmö FF
Malmö FF
Allsvenskan|sob 02/11/24 11:00
Zakończone
Hammarby IF
Herb Hammarby IF
2
:
2
Przerwa: 2-0
Herb Malmö FF
Malmö FF
Allsvenskan|ndz 07/04/24 09:00
Zakończone
Malmö FF
Herb Malmö FF
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Hammarby IF
Hammarby IF
Allsvenskan|ndz 17/09/23 10:00
Zakończone
Hammarby IF
Herb Hammarby IF
1
:
3
Przerwa: 0-2
Herb Malmö FF
Malmö FF
Allsvenskan|ndz 30/04/23 10:00
Zakończone
Malmö FF
Herb Malmö FF
4
:
2
Przerwa: 3-0
Herb Hammarby IF
Hammarby IF
Strona 1 z 2

Kto sędziował mecz Malmo Ff vs Hammarby If?

Kristoffer Karlsson był sędzią meczu Malmo Ff vs Hammarby If, ze średnią 2,2 kartek na mecz — próba: wszystkie 10 mecze.

Pełne statystyki sędziego Kristoffer Karlsson.

Jaki jest bilans spotkań między Malmo Ff a Hammarby If?

Historia spotkań Malmo Ff x Hammarby If: 10 spotkań — {home} 5W, 3R, {away} 2W (ostatnie 10 meczów). 26 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,60 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 50,0% meczów. Aktualizacja: 23/04/2025 às 11:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Malmo Ff
5
Remisy
3
Zwycięstwa Hammarby If
2
Gole w historii
26
Średnia goli/mecz
2,60

Najwyższe zwycięstwa

  • Malmo Ff: Malmo Ff 2 x 0 Hammarby If
  • Hammarby If: Malmo Ff 0 x 2 Hammarby If

Ostatnie spotkania

  1. Malmo Ff 0 x 2 Hammarby If
  2. Malmo Ff 2 x 2 Hammarby If
  3. Malmo Ff 2 x 0 Hammarby If
  4. Malmo Ff 3 x 1 Hammarby If
  5. Malmo Ff 4 x 2 Hammarby If
  6. Malmo Ff 0 x 0 Hammarby If
  7. Malmo Ff 0 x 0 Hammarby If
  8. Malmo Ff 0 x 0 Hammarby If
  9. Malmo Ff 1 x 2 Hammarby If
  10. Malmo Ff 3 x 2 Hammarby If

Gole w połówkach — Malmo Ff x Hammarby If

  • 1. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,56 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 66,7% · powyżej 1,5 Gole: 55,6%
  • 2. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,33 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 77,8% · powyżej 1,5 Gole: 44,4%

Malmo Ff x Hammarby If — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania Malmö FF i Hammarby IF, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Malmö FF odnotował 5 zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek, zdobywając 13 goli i tracąc 6. Hammarby IF odniósł 7 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek w 10 meczach, zdobywając 15 goli i tracąc 7.

Wydajność

Pod względem wyników Malmö FF ma 50% zwycięstw i średnio 1.3 goli na mecz. Hammarby IF ma 70% zwycięstw i średnio 1.5 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach Malmö FF wygrała 4 razy, Hammarby IF wygrała 4 razy i padły 2 remisy.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Malmö FF ma 50% zwycięstw i średnio 2 gola na mecz. Na wyjeździe Hammarby IF ma 60% zwycięstw i średnio 1.7 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 3 na mecz. W 60% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 60% spotkań.