Metz 1 vs 2 Dijon

W ostatnich 9 bezpośrednich meczach 6 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
1
:
2
V
HT 0-1
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
3.00ostatnie 9 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Metz
50%5Z 1R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Dijon
30%3Z 4R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Metz
2
Remisy
3
Wygrane Dijon
4
Średnia goli
3.0

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
88.9%
11.1%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
77.8%
22.2%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
22.2%
77.8%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Metz
Procent
-4.5
0%
-3.5
11.1%
-2.5
11.1%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Metz
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Metz
2
Remisy
3
Wygrane Dijon
4
Średnia goli
3.0

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
67%
Obie drużyny strzelą - Nie
33%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
88.9%
11.1%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
77.8%
22.2%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
22.2%
77.8%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Metz
Procent
-4.5
0%
-3.5
11.1%
-2.5
11.1%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Metz
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Metz — ostatnie 5 meczów

Club Friendly Games|sob 01/08/20 05:30
Zakończone
Metz
Herb Metz
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb KV Mechelen
KV Mechelen
Club Friendly Games|wt 28/07/20 12:00
Zakończone
Metz
Herb Metz
0
:
3
Przerwa: 0-2
Herb KAA Gent
KAA Gent
Club Friendly Games|pt 24/07/20 11:00
Zakończone
Club Friendly Games|pt 17/07/20 12:00
Zakończone
Metz
Herb Metz
4
:
1
Przerwa: 3-0
Herb RFC Seraing
RFC Seraing
Ligue 1|sob 07/03/20 16:00
Zakończone
Metz
Herb Metz
2
:
1
Przerwa: 1-0
Herb Nîmes Olympique
Nîmes Olympique
Strona 1 z 2

Dijon — ostatnie 5 meczów

Club Friendly Games|sob 01/08/20 11:00
Zakończone
Sochaux
Herb Sochaux
0
:
0
Przerwa: 0-0
Herb Dijon
Dijon
Club Friendly Games|sob 18/07/20 13:00
Zakończone
Paris FC
Herb Paris FC
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Dijon
Dijon
Ligue 1|sob 07/03/20 16:00
Zakończone
Dijon
Herb Dijon
2
:
1
Przerwa: 1-1
Herb Toulouse
Toulouse
Ligue 1|sob 29/02/20 13:30
Zakończone
Ligue 1|sob 22/02/20 16:00
Zakończone
Dijon
Herb Dijon
1
:
1
Przerwa: 0-0
Herb AS Monaco
AS Monaco
Strona 1 z 2

Metz vs Dijon — historia H2H

Ligue 1|sob 21/12/19 16:45
Zakończone
Dijon
Herb Dijon
2
:
2
Przerwa: 2-1
Herb Metz
Metz
Ligue 1|sob 13/01/18 17:00
Zakończone
Dijon
Herb Dijon
1
:
1
Przerwa: 1-0
Herb Metz
Metz
Ligue 1|sob 21/10/17 16:00
Zakończone
Metz
Herb Metz
1
:
2
Przerwa: 1-1
Herb Dijon
Dijon
Ligue 1|śr 08/02/17 16:00
Zakończone
Metz
Herb Metz
2
:
1
Przerwa: 0-0
Herb Dijon
Dijon
Ligue 1|sob 17/09/16 15:00
Zakończone
Dijon
Herb Dijon
0
:
0
Przerwa: 0-0
Herb Metz
Metz
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Metz a Dijon?

Historia spotkań Metz x Dijon: 9 spotkań — {home} 2W, 3R, {away} 4W (ostatnie 9 meczów). 27 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 3,00 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 67,0% meczów. Aktualizacja: 21/12/2019 às 13:45.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Metz
2
Remisy
3
Zwycięstwa Dijon
4
Gole w historii
27
Średnia goli/mecz
3,00

Najwyższe zwycięstwa

  • Metz: Metz 4 x 0 Dijon
  • Dijon: Metz 2 x 4 Dijon

Ostatnie spotkania

  1. Metz 2 x 2 Dijon
  2. Metz 1 x 1 Dijon
  3. Metz 1 x 2 Dijon
  4. Metz 2 x 1 Dijon
  5. Metz 0 x 0 Dijon
  6. Metz 2 x 4 Dijon
  7. Metz 4 x 0 Dijon
  8. Metz 1 x 2 Dijon
  9. Metz 0 x 2 Dijon

Gole w połówkach — Metz x Dijon

  • 1. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,44 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 77,8% · powyżej 1,5 Gole: 33,3%
  • 2. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,56 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 88,9% · powyżej 1,5 Gole: 44,4%

Metz x Dijon — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania Metz i Dijon, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Metz odnotował 3 zwycięstw, 4 remisów i 3 porażek, zdobywając 16 goli i tracąc 16. Dijon odniósł 4 zwycięstw, 2 remisów i 4 porażek w 10 meczach, zdobywając 20 goli i tracąc 19.

Wydajność

Pod względem wyników Metz ma 30% zwycięstw i średnio 1.6 goli na mecz. Dijon ma 40% zwycięstw i średnio 2 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach Metz wygrała 3 razy, Dijon wygrała 3 razy i padły 4 remisy.

Ostatnia forma

W ostatniej formie Metz ma 1 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek. Dijon ma 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Metz ma 60% zwycięstw i średnio 2.3 gola na mecz. Na wyjeździe Dijon ma 40% zwycięstw i średnio 1.6 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 3.2 na mecz. W 70% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 90% spotkań.