Monagas 1 vs 1 Rayo Zuliano

W ostatnich 7 bezpośrednich meczach 6 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
E
1
:
1
E
HT 0-1
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
3.29ostatnie 7 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Monagas
60%6Z 0R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Rayo Zuliano
40%4Z 2R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Monagas
4
Remisy
0
Wygrane Rayo Zuliano
3
Średnia goli
3.3

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
85.7%
14.3%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Monagas
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Monagas
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Monagas
4
Remisy
0
Wygrane Rayo Zuliano
3
Średnia goli
3.3

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
71%
Obie drużyny strzelą - Nie
29%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
85.7%
14.3%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Monagas
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Monagas
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Monagas — ostatnie 5 meczów

Liga FUTVE|śr 16/09/26 22:00
Zakończone
Monagas
Herb Monagas
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Zamora
Zamora
Liga FUTVE|ndz 13/09/26 21:30
Zakończone
Caracas F.C.
Herb Caracas F.C.
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Monagas
Monagas
Copa Venezuela|śr 09/09/26 20:00
Zakończone
Monagas
Herb Monagas
5
:
1
Przerwa: 1-1
Herb Bolívar SC
Bolívar SC
Liga FUTVE|ndz 06/09/26 20:00
Zakończone
Monagas
Herb Monagas
0
:
1
Przerwa: 0-0
Herb Metropolitanos
Metropolitanos
Liga FUTVE|czw 03/09/26 20:00
Zakończone
Anzoátegui FC
Herb Anzoátegui FC
1
:
3
Przerwa: 1-1
Herb Monagas
Monagas
Strona 1 z 2

Rayo Zuliano — ostatnie 5 meczów

Liga FUTVE|śr 16/09/26 23:00
Zakończone
Liga FUTVE|ndz 13/09/26 19:30
Zakończone
Copa Venezuela|śr 09/09/26 20:00
Zakończone
Ureña SC
Herb Ureña SC
0
:
0
Przerwa: 0-0
Herb Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
Liga FUTVE|ndz 06/09/26 21:30
Zakończone
Liga FUTVE|czw 03/09/26 19:30
Zakończone
Rayo Zuliano
Herb Rayo Zuliano
4
:
3
Przerwa: 2-1
Herb Carabobo
Carabobo
Strona 1 z 2

Monagas vs Rayo Zuliano — historia H2H

Liga FUTVE|sob 11/04/26 22:00
Zakończone
Monagas
Herb Monagas
3
:
0
Przerwa: 0-0
Herb Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
Liga FUTVE|sob 20/09/25 16:30
Zakończone
Rayo Zuliano
Herb Rayo Zuliano
3
:
1
Przerwa: 1-0
Herb Monagas
Monagas
Liga FUTVE|czw 10/04/25 19:00
Zakończone
Monagas
Herb Monagas
3
:
2
Przerwa: 1-1
Herb Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
Liga FUTVE|śr 04/09/24 16:00
Zakończone
Rayo Zuliano
Herb Rayo Zuliano
1
:
2
Przerwa: 1-1
Herb Monagas
Monagas
Liga FUTVE|ndz 17/03/24 18:00
Zakończone
Monagas
Herb Monagas
2
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Monagas a Rayo Zuliano?

Historia spotkań Monagas x Rayo Zuliano: 7 spotkań — {home} 4W, 0R, {away} 3W (ostatnie 7 meczów). 23 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 3,29 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 71,0% meczów. Aktualizacja: 11/04/2026 às 19:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Monagas
4
Remisy
0
Zwycięstwa Rayo Zuliano
3
Gole w historii
23
Średnia goli/mecz
3,29

Najwyższe zwycięstwa

  • Monagas: Monagas 3 x 0 Rayo Zuliano
  • Rayo Zuliano: Monagas 1 x 3 Rayo Zuliano

Ostatnie spotkania

  1. Monagas 3 x 0 Rayo Zuliano
  2. Monagas 1 x 3 Rayo Zuliano
  3. Monagas 3 x 2 Rayo Zuliano
  4. Monagas 2 x 1 Rayo Zuliano
  5. Monagas 2 x 1 Rayo Zuliano
  6. Monagas 1 x 3 Rayo Zuliano
  7. Monagas 0 x 1 Rayo Zuliano

Gole w połówkach — Monagas x Rayo Zuliano

  • 1. połowa (7 meczów z danymi): średnio 1,14 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 71,4% · powyżej 1,5 Gole: 42,9%
  • 2. połowa (7 meczów z danymi): średnio 2,14 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 100,0% · powyżej 1,5 Gole: 71,4%

Monagas x Rayo Zuliano — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania Monagas i Rayo Zuliano, z 8 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Monagas odnotował 4 zwycięstw, 2 remisów i 4 porażek, zdobywając 16 goli i tracąc 18. Rayo Zuliano odniósł 2 zwycięstw, 4 remisów i 4 porażek w 10 meczach, zdobywając 12 goli i tracąc 18.

Wydajność

Pod względem wyników Monagas ma 40% zwycięstw i średnio 1.6 goli na mecz. Rayo Zuliano ma 20% zwycięstw i średnio 1.2 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 8 bezpośrednich spotkaniach Monagas wygrała 4 razy, Rayo Zuliano wygrała 3 razy i padły 1 remisy.

Ostatnia forma

W ostatniej formie Monagas ma 1 zwycięstw, 1 remisów i 3 porażek. Rayo Zuliano ma 1 zwycięstw, 1 remisów i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Monagas ma 70% zwycięstw i średnio 1.7 gola na mecz. Na wyjeździe Rayo Zuliano ma 10% zwycięstw i średnio 0.8 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 3.13 na mecz. W 75% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 75% spotkań.