Pk 35 Vantaa 1 vs 6 Ons Oulu

Nome oficial do Pk 35 Vantaa: PK-35 Vantaa.

W ostatnich 7 bezpośrednich meczach 7 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
1
:
6
V
HT 0-6
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
4.57ostatnie 7 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Pk 35 Vantaa
80%8Z 1R 1P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Ons Oulu
10%1Z 1R 8P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Pk 35 Vantaa
7
Remisy
0
Wygrane Ons Oulu
0
Średnia goli
4.6

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
100%
0%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
14.3%
85.7%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Pk 35 Vantaa
Procent
-4.5
28.6%
-3.5
42.9%
-2.5
57.1%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Pk 35 Vantaa
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Pk 35 Vantaa
7
Remisy
0
Wygrane Ons Oulu
0
Średnia goli
4.6

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
57%
Obie drużyny strzelą - Nie
43%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
100%
0%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
14.3%
85.7%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Pk 35 Vantaa
Procent
-4.5
28.6%
-3.5
42.9%
-2.5
57.1%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Pk 35 Vantaa
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Pk 35 Vantaa — ostatnie 5 meczów

Kansallinen Liiga|pt 17/06/22 13:00
Zakończone
Pk 35 Vantaa
Herb Pk 35 Vantaa
3
:
2
Przerwa: 1-1
Herb FC Honka
FC Honka
Kansallinen Liiga|pt 10/06/22 13:00
Zakończone
Pk 35 Vantaa
Herb Pk 35 Vantaa
5
:
0
Przerwa: 5-0
Herb NJS
NJS
Kansallinen Liiga|pt 27/05/22 13:00
Zakończone
Pk 35 Vantaa
Herb Pk 35 Vantaa
0
:
0
Przerwa: 0-0
Herb PK-35
PK-35
Kansallinen Liiga|sob 21/05/22 11:00
Zakończone
Kansallinen Liiga|sob 14/05/22 08:00
Zakończone
Pk 35 Vantaa
Herb Pk 35 Vantaa
2
:
1
Przerwa: 0-0
Herb KuPS
KuPS
Strona 1 z 2

Ons Oulu — ostatnie 5 meczów

Kansallinen Liiga|sob 18/06/22 08:00
Zakończone
Ons Oulu
Herb Ons Oulu
1
:
9
Przerwa: 0-5
Herb KuPS
KuPS
Kansallinen Liiga|pon 13/06/22 12:30
Zakończone
HJK Helsinki
Herb HJK Helsinki
6
:
0
Przerwa: 3-0
Herb Ons Oulu
Ons Oulu
Kansallinen Liiga|sob 28/05/22 08:00
Zakończone
NJS
Herb NJS
0
:
1
Przerwa: 0-0
Herb Ons Oulu
Ons Oulu
Kansallinen Liiga|sob 21/05/22 08:00
Zakończone
Ons Oulu
Herb Ons Oulu
0
:
0
Przerwa: 0-0
Herb HPS Helsinki
HPS Helsinki
Kansallinen Liiga|sob 14/05/22 08:00
Zakończone
PK-35
Herb PK-35
4
:
1
Przerwa: 2-0
Herb Ons Oulu
Ons Oulu
Strona 1 z 2

Pk 35 Vantaa vs Ons Oulu — historia H2H

Kansallinen Liiga|ndz 27/03/22 07:00
Zakończone
PK-35 Vantaa
Herb PK-35 Vantaa
2
:
1
Przerwa: 1-0
Herb ONS Oulu
ONS Oulu
Kansallinen Liiga|sob 07/07/18 07:00
Zakończone
PK-35 Vantaa
Herb PK-35 Vantaa
6
:
1
Przerwa: 3-1
Herb ONS Oulu
ONS Oulu
Kansallinen Liiga|ndz 15/04/18 08:00
Zakończone
ONS Oulu
Herb ONS Oulu
1
:
2
Przerwa: 1-1
Herb PK-35 Vantaa
PK-35 Vantaa
Kansallinen Liiga|sob 29/07/17 11:00
Zakończone
PK-35 Vantaa
Herb PK-35 Vantaa
6
:
0
Przerwa: 1-0
Herb ONS Oulu
ONS Oulu
Kansallinen Liiga|czw 25/05/17 08:00
Zakończone
ONS Oulu
Herb ONS Oulu
0
:
4
Przerwa: 0-1
Herb PK-35 Vantaa
PK-35 Vantaa
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Pk 35 Vantaa a Ons Oulu?

Historia spotkań Pk 35 Vantaa x Ons Oulu: 7 spotkań — {home} 7W, 0R, {away} 0W (ostatnie 7 meczów). 32 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 4,57 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 57,0% meczów. Aktualizacja: 27/03/2022 às 04:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Pk 35 Vantaa
7
Remisy
0
Zwycięstwa Ons Oulu
0
Gole w historii
32
Średnia goli/mecz
4,57

Najwyższe zwycięstwa

  • Pk 35 Vantaa: Pk 35 Vantaa 6 x 0 Ons Oulu

Ostatnie spotkania

  1. Pk 35 Vantaa 2 x 1 Ons Oulu
  2. Pk 35 Vantaa 6 x 1 Ons Oulu
  3. Pk 35 Vantaa 2 x 1 Ons Oulu
  4. Pk 35 Vantaa 6 x 0 Ons Oulu
  5. Pk 35 Vantaa 4 x 0 Ons Oulu
  6. Pk 35 Vantaa 3 x 0 Ons Oulu
  7. Pk 35 Vantaa 4 x 2 Ons Oulu

Gole w połówkach — Pk 35 Vantaa x Ons Oulu

  • 1. połowa (7 meczów z danymi): średnio 1,86 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 100,0% · powyżej 1,5 Gole: 57,1%
  • 2. połowa (7 meczów z danymi): średnio 2,71 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 100,0% · powyżej 1,5 Gole: 71,4%

Pk 35 Vantaa x Ons Oulu — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania PK-35 Vantaa i ONS Oulu, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach PK-35 Vantaa odnotował 6 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek, zdobywając 38 goli i tracąc 11. ONS Oulu odniósł 6 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek w 10 meczach, zdobywając 23 goli i tracąc 7.

Wydajność

Pod względem wyników PK-35 Vantaa ma 60% zwycięstw i średnio 3.8 goli na mecz. ONS Oulu ma 60% zwycięstw i średnio 2.3 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

To będzie pierwsze zarejestrowane spotkanie między PK-35 Vantaa a ONS Oulu w naszej bazie danych.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie PK-35 Vantaa ma 50% zwycięstw i średnio 2.9 gola na mecz. Na wyjeździe ONS Oulu ma 70% zwycięstw i średnio 2.3 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 4.3 na mecz. W 90% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 60% spotkań.