Remo Stars 1 vs 0 Shooting Stars

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
1
:
0
D
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.00ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Remo Stars
20%2Z 3R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Shooting Stars
60%6Z 1R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Remo Stars
5
Remisy
2
Wygrane Shooting Stars
3
Średnia goli
2.0

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
70%
30%
2.5
20%
80%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
22.2%
77.8%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Remo Stars
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
10%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Remo Stars
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Remo Stars
5
Remisy
2
Wygrane Shooting Stars
3
Średnia goli
2.0

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
30%
Obie drużyny strzelą - Nie
70%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
70%
30%
2.5
20%
80%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
22.2%
77.8%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Remo Stars
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
10%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Remo Stars
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Remo Stars — ostatnie 5 meczów

Zakończone
Zakończone
Zakończone
Zakończone
Strona 1 z 2

Shooting Stars — ostatnie 5 meczów

Strona 1 z 2

Remo Stars vs Shooting Stars — historia H2H

Zakończone
Club Friendly Games|czw 14/08/25 12:15
Zakończone
Zakończone
Zakończone
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Remo Stars a Shooting Stars?

Historia spotkań Remo Stars x Shooting Stars: 10 spotkań — {home} 5W, 2R, {away} 3W (ostatnie 10 meczów). 20 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,00 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 30,0% meczów. Aktualizacja: 03/12/2025 às 09:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Remo Stars
5
Remisy
2
Zwycięstwa Shooting Stars
3
Gole w historii
20
Średnia goli/mecz
2,00

Najwyższe zwycięstwa

  • Remo Stars: Remo Stars 3 x 0 Shooting Stars
  • Shooting Stars: Remo Stars 1 x 3 Shooting Stars

Ostatnie spotkania

  1. Remo Stars 0 x 1 Shooting Stars
  2. Remo Stars 1 x 3 Shooting Stars
  3. Remo Stars 1 x 0 Shooting Stars
  4. Remo Stars 2 x 0 Shooting Stars
  5. Remo Stars 0 x 2 Shooting Stars
  6. Remo Stars 3 x 0 Shooting Stars
  7. Remo Stars 1 x 1 Shooting Stars
  8. Remo Stars 2 x 0 Shooting Stars
  9. Remo Stars 1 x 1 Shooting Stars
  10. Remo Stars 1 x 0 Shooting Stars

Gole w połówkach — Remo Stars x Shooting Stars

  • 1. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,11 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 88,9% · powyżej 1,5 Gole: 22,2%
  • 2. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,00 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 66,7% · powyżej 1,5 Gole: 22,2%

Remo Stars x Shooting Stars — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania Remo Stars i Shooting Stars, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Remo Stars odnotował 5 zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek, zdobywając 15 goli i tracąc 12. Shooting Stars odniósł 3 zwycięstw, 3 remisów i 4 porażek w 10 meczach, zdobywając 13 goli i tracąc 13.

Wydajność

Pod względem wyników Remo Stars ma 50% zwycięstw i średnio 1.5 goli na mecz. Shooting Stars ma 30% zwycięstw i średnio 1.3 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach Remo Stars wygrała 5 razy, Shooting Stars wygrała 3 razy i padły 2 remisy.

Ostatnia forma

W ostatniej formie Remo Stars ma 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek. Shooting Stars ma 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2 na mecz. W 20% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 30% spotkań.