Statystyki U17 Mineiro, 2ª Divisão 2026

U17 Mineiro, 2ª Divisão 2026 ma średnio 3,07 gola na mecz w 112 meczach ujętych w tabeli; w próbie 301 zakończonych meczów 55,5% zakończyło się wynikiem powyżej 2,5 gola, a w 50,8% obie drużyny strzeliły gola.

Średnie sezonu

  • Średnia goli na mecz: 3,07 (112 meczów w tabeli)
  • Gole zdobyte w sezonie: 344
  • Drużyny w tabeli: 30
  • Powyżej 2,5 gola: 55,5% (301 zakończonych meczów)
  • Powyżej 1,5 gola: 79,4%
  • Powyżej 3,5 gola: 25,2%
  • Obie drużyny strzelą: 50,8%
  • Wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości: 41,5% / 27,6% / 30,9%

Gole na mecz według drużyny

Średnia goli zdobytych i straconych przez każdą drużynę w U17 Mineiro, 2ª Divisão.
DrużynaMGole/meczStracone/mecz
Novo Esporte Clube U1733,003,33
Villa Nova AC U1732,671,00
Uberlândia U1732,671,00
Novo Esporte Clube U17102,600,80
Minas Boca Futebol U1782,500,75
Villa Nova AC U17102,300,30
Dínamo Araxá U1782,251,13
Uberlândia U1782,131,00
Minas Boca Futebol U1732,002,33
Funorte U1781,881,13
Guarani-MG U17101,801,20
Nacional AC U1731,673,00
Nacional FC Uberaba U1781,631,75
Nacional AC U17101,401,10
Nacional de Muriaé U17101,401,80
Democrata FC U1781,381,13
Inter São Gotardo U1731,333,33
Tombense U17101,301,80
Manchester Futebol U17101,301,20
Inter São Gotardo U1781,250,88
Ipatinga U17101,201,80
CA Serranense U17101,202,10
Venda Nova U1781,132,25
Social FC U17101,001,60
Funorte U1731,000,67
Guarani-MG U1731,000,67
Siderúrgica U17101,002,30
América de Teófilo Otoni U17100,901,40
Juventus de Minas Novas U1780,752,38
Patrocinense U1780,633,13

Tabela zaktualizowana 22.10.2026 · wskaźniki obliczone na podstawie 301 zakończonych meczów · metodologia