Abdullahi Umar | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Abdullahi Umar

Herb drużyny FC Hradec KrálovéZweryfikowany klubFC Hradec Králové

Jaki jest następny mecz zawodnika Abdullahi Umar?

Następny mecz zawodnika Abdullahi Umar to spotkanie z FK Jablonec w rozgrywkach Czech First League, 25.10, godz. 09:00 (czas Brasília).

Porównaj Abdullahi Umar z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Abdullahi Umar z

Obserwuj Abdullahi Umar

Zapisz Abdullahi Umar na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Abdullahi Umar

Abdullahi Umar

0G 0A

ostatni mecz
A

Abdullahi Umar

Zawodnik
1 mecze
Z

Statystyki - Abdullahi Umar

1 mecz w karierze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze1
Zwycięstwa drużyny100.0%
Żółte kartki0
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0

Podsumowanie - Abdullahi Umar

Mecze
1

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
1 (100.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
0 (0.0%)

Abdullahi Umar — Statystyki

ostatni mecz

Przegląd

Analiza zawodnika Abdullahi Umar z 1 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

1 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 1 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 1 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 1 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 1 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Abdullahi Umar

Ile goli ma Abdullahi Umar?

Abdullahi Umar ma 0 goli w 1 meczu (1 meczu w karierze), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · Nigeria · drużyny: FC Hradec Králové

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (1 meczu w karierze).

Gole zawodnika Abdullahi Umar według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Czech First League100

Zawodnicy