Adele Connesson | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Adele Connesson

Herb drużyny RC LensZweryfikowany klubRC Lens

Jaki jest następny mecz zawodnika Adele Connesson?

Następny mecz zawodnika Adele Connesson to spotkanie z FC Fleury 91 w rozgrywkach Coupe de la Ligue Women, 21.10, godz. 10:00 (czas Brasília).

Porównaj Adele Connesson z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Adele Connesson z

Obserwuj Adele Connesson

Zapisz Adele Connesson na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Adele Connesson

Adele Connesson

1G 0A

ostatnie 10 meczów
Adele Connesson

Adele Connesson

Zawodnik
10 mecze
P
Z
Z
P
P
Adele Connesson

Statystyki - Adele Connesson

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz52.90
Średnia ocena6.78
Zwycięstwa drużyny20.0%
Gole na mecz0.10
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.10
Podania i obrona
Podania na mecz10.10
Celność podań61.4%
Wślizgi na mecz0.90
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.50
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game52.90
Ocena na mecz6.10
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.05
Gole na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40
Faule na mecz0.50

Podsumowanie - Adele Connesson

Mecze
10
Średnia minut
52.9
Średnia ocena
6.78

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
0
Udziały przy golach
1
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
101
Celne podania
62
Podania na mecz
10.1
Celność podań
61.4%

Obrona

Wślizgi
9
Przechwyty
0
Wślizgi na mecz
0.90
Przechwyty na mecz
0.00

Dyscyplina

Faule
5
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.50

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
6 (60.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 31.3%
Na wyjeździe: 68.8%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.40
Celne podania/mecz
6.20
Odbiory/mecz
0.90

Adele Connesson — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Adele Connesson: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.1 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Adele Connesson

Ile goli ma Adele Connesson?

Adele Connesson ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · France · drużyny: RC Lens, Saint-Étienne

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Adele Connesson według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Première Ligue, Féminine1010

Jaka jest średnia ocena zawodnika Adele Connesson?

Zawodnik Adele Connesson ma średnia ocena 6,78 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,78

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy