Alistair Russell | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Alistair Russell

Herb drużyny Caboolture FCZweryfikowany klubCaboolture FC

Porównaj Alistair Russell z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Alistair Russell z

Alistair Russell

3G 1A

ostatnie 10 meczów
Alistair Russell

Alistair Russell

Zawodnik
10 mecze
P
P
P
P
Z
Alistair Russell

Statystyki - Alistair Russell

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz69.60
Średnia ocena6.99
Zwycięstwa drużyny40.0%
Gole na mecz0.30
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.30
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.40
Podania i obrona
Podania na mecz15.50
Celność podań76.1%
Przechwyty na mecz0.60
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.80
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game69.60
Ocena na mecz6.99
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.26
Gole na mecz0.30
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.80

Podsumowanie - Alistair Russell

Mecze
10
Średnia minut
69.6
Średnia ocena
6.99

Gole i asysty

Gole
3
Asysty
1
Udziały przy golach
4
Gole na mecz
0.30
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
155
Celne podania
118
Podania na mecz
15.5
Celność podań
76.1%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
6
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.60

Dyscyplina

Faule
8
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.80

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 41.2%
Na wyjeździe: 58.8%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 38.1%
Na wyjeździe: 61.9%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.30
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.80
Celne podania/mecz
11.80

Alistair Russell — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Alistair Russell: 10 przeanalizowanych meczów i 3 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

3 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.3 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Alistair Russell

Ile goli ma Alistair Russell?

Alistair Russell ma 3 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · Australia · drużyny: Caboolture FC, Moreton City Excelsior FC

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Alistair Russell według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Queensland Premier League 1731
NPL Queensland300

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Alistair Russell?

Zawodnik Alistair Russell ma średnia ocena 6,99 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,29 xG na mecz w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,99

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,29

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy