Andy Ryan | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Andy Ryan

Herb drużyny Larne FCZweryfikowany klubLarne FC

Jaki jest następny mecz zawodnika Andy Ryan?

Następny mecz zawodnika Andy Ryan to spotkanie z Linfield FC w rozgrywkach NIFL Premiership, 20.10, godz. 15:45 (czas Brasília).

Porównaj Andy Ryan z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Andy Ryan z

Obserwuj Andy Ryan

Zapisz Andy Ryan na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Andy Ryan

Andy Ryan

5G 0A

ostatnie 10 meczów
Andy Ryan

Andy Ryan

Zawodnik
10 mecze
P
R
Z
Z
R
Andy Ryan

Statystyki - Andy Ryan

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz47.30
Średnia ocena7.10
Zwycięstwa drużyny40.0%
Gole na mecz0.50
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.50
Udział przy golach na mecz0.50
Podania i obrona
Podania na mecz11.60
Celność podań69.0%
Przechwyty na mecz0.20
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.60
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game47.30
Ocena na mecz7.10
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.26
Gole na mecz0.50
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.80
Faule na mecz0.60

Podsumowanie - Andy Ryan

Mecze
10
Średnia minut
47.3
Średnia ocena
7.10

Gole i asysty

Gole
5
Asysty
0
Udziały przy golach
5
Gole na mecz
0.50
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
116
Celne podania
80
Podania na mecz
11.6
Celność podań
69.0%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
2
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.20

Dyscyplina

Faule
6
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.60

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
5 (50.0%)
Porażki
1 (10.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 55.6%
Na wyjeździe: 44.4%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.50
Strzały celne/mecz
0.80
Celne podania/mecz
8.00
Przechwyty/mecz
0.20

Andy Ryan — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Andy Ryan: 10 przeanalizowanych meczów i 5 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

5 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.5 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 3 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Andy Ryan

Ile goli ma Andy Ryan?

Andy Ryan ma 5 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · Scotland · drużyny: Larne FC

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Andy Ryan według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
NIFL Premiership1050

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Andy Ryan?

Zawodnik Andy Ryan ma średnia ocena 7,10 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,43 xG na mecz w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,10

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,43

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy