Beranger Itoua | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Beranger Itoua

Herb drużyny AS OtohôZweryfikowany klubAS Otohô

Porównaj Beranger Itoua z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Beranger Itoua z

Beranger Itoua

0G 0A

ostatnie 6 meczów
Beranger Itoua

Beranger Itoua

Zawodnik
6 mecze
R
P
Z
P
R
Beranger Itoua

Statystyki - Beranger Itoua

Wszystkie 6 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze6
Średnia minut na mecz54.00
Średnia ocena6.98
Zwycięstwa drużyny16.7%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz20.70
Celność podań79.0%
Wślizgi na mecz0.67
Przechwyty na mecz0.50
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.33
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game54.00
Ocena na mecz5.82
Faule na mecz0.33
Aggregated raw wasfouled Per Game0.50
Aggregated raw totalpasses Per Game20.67
Aggregated raw accuratepasses Per Game16.33

Podsumowanie - Beranger Itoua

Mecze
6
Średnia minut
54.0
Średnia ocena
6.98

Podania

Wszystkie podania
124
Celne podania
98
Podania na mecz
20.7
Celność podań
79.0%

Obrona

Wślizgi
4
Przechwyty
3
Wślizgi na mecz
0.67
Przechwyty na mecz
0.50

Dyscyplina

Faule
2
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.33

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
1 (16.7%)
Remisy
2 (33.3%)
Porażki
3 (50.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Odbiory/mecz
U siebie: 75.2%
Na wyjeździe: 24.8%
Faule/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Procent zwycięstw
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 0.0%

Średnie na mecz

Celne podania/mecz
16.33
Odbiory/mecz
0.67
Przechwyty/mecz
0.50
Pojedynki powietrzne/mecz
2.67

Beranger Itoua — Statystyki

ostatnie 6 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Beranger Itoua z 6 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

6 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 6 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 1 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 6 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 6 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Beranger Itoua

Ile goli ma Beranger Itoua?

Beranger Itoua ma 0 goli w 6 meczach (wszystkich 6 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · drużyny: AS Otohô, Congo Republic

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 6 meczach).

Gole zawodnika Beranger Itoua według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
CAF Confederations Cup300
African Nations Championship300

Jaka jest średnia ocena zawodnika Beranger Itoua?

Zawodnik Beranger Itoua ma średnia ocena 6,98 w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 6 meczów.

Średnia ocena
6,98

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy