Caleb Butler | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Caleb Butler

Herb drużyny Ipswich FCZweryfikowany klubIpswich FC

Porównaj Caleb Butler z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Caleb Butler z

Caleb Butler

2G 1A

ostatnie 10 meczów
Caleb Butler

Caleb Butler

Zawodnik
10 mecze
P
Z
P
R
P
Caleb Butler

Statystyki - Caleb Butler

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz53.20
Średnia ocena6.93
Zwycięstwa drużyny30.0%
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.30
Podania i obrona
Podania na mecz20.20
Celność podań71.8%
Wślizgi na mecz0.10
Przechwyty na mecz0.40
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.80
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game53.20
Ocena na mecz6.24
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.11
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.60

Podsumowanie - Caleb Butler

Mecze
10
Średnia minut
53.2
Średnia ocena
6.93

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
1
Udziały przy golach
3
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
202
Celne podania
145
Podania na mecz
20.2
Celność podań
71.8%

Obrona

Wślizgi
1
Przechwyty
4
Wślizgi na mecz
0.10
Przechwyty na mecz
0.40

Dyscyplina

Faule
8
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.80

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 62.9%
Na wyjeździe: 37.1%
Asysty/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 72.8%
Na wyjeździe: 27.2%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.60
Celne podania/mecz
14.50

Caleb Butler — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Caleb Butler: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.2 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: w 5 ostatnich meczach zawodnik zdobył 1 goli i zanotował 1 asyst. Przeanalizuj aktualny trend strzelecki.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Caleb Butler

Ile goli ma Caleb Butler?

Caleb Butler ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · drużyny: Ipswich FC, Wynnum Wolves FC, Brisbane Roar Youth

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Caleb Butler według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
NPL Queensland920
Queensland Premier League 1101

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Caleb Butler?

Zawodnik Caleb Butler ma średnia ocena 6,93 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,13 xG na mecz w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,93

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,13

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy