Camron Lawrence | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Camron Lawrence

Herb drużyny Union Omaha SCZweryfikowany klubUnion Omaha SC

Porównaj Camron Lawrence z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Camron Lawrence z

Camron Lawrence

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Camron Lawrence

Camron Lawrence

Zawodnik
10 mecze
P
Z
Z
Z
P
Camron Lawrence

Statystyki - Camron Lawrence

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz40.00
Średnia ocena6.83
Zwycięstwa drużyny70.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz16.70
Celność podań87.4%
Wślizgi na mecz0.80
Przechwyty na mecz0.30
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.20
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game40.00
Ocena na mecz4.78
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.10
Faule na mecz0.20
Aggregated raw wasfouled Per Game0.20
Aggregated raw totalpasses Per Game16.70

Podsumowanie - Camron Lawrence

Mecze
10
Średnia minut
40.0
Średnia ocena
6.83

Podania

Wszystkie podania
167
Celne podania
146
Podania na mecz
16.7
Celność podań
87.4%

Obrona

Wślizgi
8
Przechwyty
3
Wślizgi na mecz
0.80
Przechwyty na mecz
0.30

Dyscyplina

Faule
2
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.20

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
3 (30.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Strzały celne/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 26.8%
Na wyjeździe: 73.2%
Faule/mecz
U siebie: 23.9%
Na wyjeździe: 76.1%
Procent zwycięstw
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 40.0%

Średnie na mecz

Strzały celne/mecz
0.10
Celne podania/mecz
14.60
Odbiory/mecz
0.80
Przechwyty/mecz
0.30

Camron Lawrence — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Camron Lawrence z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Camron Lawrence

Ile goli ma Camron Lawrence?

Camron Lawrence ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · USA · drużyny: Union Omaha SC

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Camron Lawrence według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
USL League One800
US Open Cup200

Jaka jest średnia ocena zawodnika Camron Lawrence?

Zawodnik Camron Lawrence ma średnia ocena 6,83 w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,83

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy