Charlie Clough | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Charlie Clough

Herb drużyny Lamphun WarriorZweryfikowany klubLamphun Warrior

Jaki jest następny mecz zawodnika Charlie Clough?

Następny mecz zawodnika Charlie Clough to spotkanie z Sukhothai w rozgrywkach Thai League 1, 06.11, godz. 09:00 (czas Brasília).

Porównaj Charlie Clough z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Charlie Clough z

Obserwuj Charlie Clough

Zapisz Charlie Clough na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Charlie Clough

Charlie Clough

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Charlie Clough

Charlie Clough

Zawodnik
10 mecze
R
P
Z
P
R
Charlie Clough

Statystyki - Charlie Clough

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz90.00
Średnia ocena6.89
Zwycięstwa drużyny20.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz37.70
Celność podań83.8%
Wślizgi na mecz0.80
Przechwyty na mecz0.70
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.60
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game90.00
Ocena na mecz5.51
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.30
Faule na mecz0.60
Aggregated raw wasfouled Per Game0.30
Aggregated raw totalpasses Per Game37.70

Podsumowanie - Charlie Clough

Mecze
10
Średnia minut
90.0
Średnia ocena
6.89

Podania

Wszystkie podania
377
Celne podania
316
Podania na mecz
37.7
Celność podań
83.8%

Obrona

Wślizgi
8
Przechwyty
7
Wślizgi na mecz
0.80
Przechwyty na mecz
0.70

Dyscyplina

Faule
6
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.60

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
5 (50.0%)
Porażki
3 (30.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Strzały celne/mecz
U siebie: 75.0%
Na wyjeździe: 25.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 53.3%
Na wyjeździe: 46.7%
Faule/mecz
U siebie: 52.9%
Na wyjeździe: 47.1%
Procent zwycięstw
U siebie: 10.0%
Na wyjeździe: 30.0%

Średnie na mecz

Strzały celne/mecz
0.30
Celne podania/mecz
31.60
Odbiory/mecz
0.80
Przechwyty/mecz
0.70

Charlie Clough — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Charlie Clough z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 1 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Charlie Clough

Ile goli ma Charlie Clough?

Charlie Clough ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · England · drużyny: Lamphun Warrior

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Charlie Clough według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Thai League 11000

Jaka jest średnia ocena zawodnika Charlie Clough?

Zawodnik Charlie Clough ma średnia ocena 6,89 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,89

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy