Christian D'Urso | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Christian D'Urso

Herb drużyny TriestinaZweryfikowany klubTriestina

Jaki jest następny mecz zawodnika Christian D'Urso?

Następny mecz zawodnika Christian D'Urso to spotkanie z Calcio Schio w rozgrywkach Serie D, Girone C, 08.11, godz. 10:30 (czas Brasília).

Porównaj Christian D'Urso z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Christian D'Urso z

Obserwuj Christian D'Urso

Zapisz Christian D'Urso na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Christian D'Urso

Christian D'Urso

2G 0A

ostatnie 10 meczów
Christian D'Urso

Christian D'Urso

Zawodnik
10 mecze
P
Z
P
Z
P
Christian D'Urso

Statystyki - Christian D'Urso

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz56.90
Średnia ocena7.22
Zwycięstwa drużyny30.0%
Gole na mecz0.20
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz26.60
Celność podań84.6%
Wślizgi na mecz0.10
Przechwyty na mecz1.10
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.40
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game56.90
Ocena na mecz7.22
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.21
Gole na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.30
Faule na mecz0.40

Podsumowanie - Christian D'Urso

Mecze
10
Średnia minut
56.9
Średnia ocena
7.22

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
0
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
266
Celne podania
225
Podania na mecz
26.6
Celność podań
84.6%

Obrona

Wślizgi
1
Przechwyty
11
Wślizgi na mecz
0.10
Przechwyty na mecz
1.10

Dyscyplina

Faule
4
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.40

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
5 (50.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.30
Celne podania/mecz
22.50
Odbiory/mecz
0.10

Christian D'Urso — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Christian D'Urso: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.2 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 2 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Christian D'Urso

Ile goli ma Christian D'Urso?

Christian D'Urso ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Italy · drużyny: Triestina

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Christian D'Urso według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Serie C, Girone A1020

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Christian D'Urso?

Zawodnik Christian D'Urso ma średnia ocena 7,22 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,42 xG na mecz w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,22

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,42

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy