Dani Tasende | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Dani Tasende

Herb drużyny Real ZaragozaZweryfikowany klubReal Zaragoza

Jaki jest następny mecz zawodnika Dani Tasende?

Następny mecz zawodnika Dani Tasende to spotkanie z Huesca w rozgrywkach Primera Federación, 07.11, godz. 17:00 (czas Brasília).

Porównaj Dani Tasende z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Dani Tasende z

Obserwuj Dani Tasende

Zapisz Dani Tasende na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Dani Tasende

Dani Tasende

0G 1A

ostatnie 10 meczów
Dani Tasende

Dani Tasende

Zawodnik
10 mecze
R
P
R
P
P
Dani Tasende

Statystyki - Dani Tasende

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz26.30
Średnia ocena6.88
Zwycięstwa drużyny30.0%
Asysty na mecz0.10
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz7.10
Celność podań77.5%
Wślizgi na mecz0.90
Przechwyty na mecz0.50
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.20
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game26.30
Ocena na mecz5.50
Asysty na mecz0.10
Faule na mecz0.20
Aggregated raw wasfouled Per Game0.70
Aggregated raw totalpasses Per Game7.10

Podsumowanie - Dani Tasende

Mecze
10
Średnia minut
26.3
Średnia ocena
6.88

Gole i asysty

Gole
0
Asysty
1
Udziały przy golach
1
Gole na mecz
0.00
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
71
Celne podania
55
Podania na mecz
7.1
Celność podań
77.5%

Obrona

Wślizgi
9
Przechwyty
5
Wślizgi na mecz
0.90
Przechwyty na mecz
0.50

Dyscyplina

Faule
2
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.20

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Asysty/mecz
U siebie: 75.0%
Na wyjeździe: 25.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Faule/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Procent zwycięstw
U siebie: 20.0%
Na wyjeździe: 30.0%

Średnie na mecz

Asysty/mecz
0.10
Celne podania/mecz
5.50
Odbiory/mecz
0.90
Przechwyty/mecz
0.50

Dani Tasende — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Dani Tasende z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Dani Tasende

Ile goli ma Dani Tasende?

Dani Tasende ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · Spain · drużyny: Real Zaragoza

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Dani Tasende według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
LaLiga 21001

Jaka jest średnia ocena zawodnika Dani Tasende?

Zawodnik Dani Tasende ma średnia ocena 6,88 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,88

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy